web analytics

«

»

Tomograf #39 – Kto wrobił Fran Bow?

Tomograf #39 - Kto wrobił Fran Bow?

Tomograf #39 – Kto wrobił Fran Bow?

Witamy i zapraszamy do odsłuchu kolejnego, wakacyjnego odcinka naszego podcastu TOMOGRAF. Mamy nadzieję, że obszerna zawartość zrekompensuje Wam stosunkowo długi czas oczekiwania na ukazanie się tego, już 39. epizodu TOMOGRAFU. Tym razem poświęcamy całkiem sporo miejsca najnowszym książkom naszych ulubionych autorów, a wśród nich Terry Pratchett (“PASTERSKA KORONA”) i Stephen King (“KONIEC WARTY”). Na chwilę – w związku z faktem, że pozostali dwaj nagrywający doktorzy obejrzeli w końcu film WARCRAFT – wracamy do kinowej adaptacji serii gier studia Blizzard. To nie koniec atrakcji filmowo-serialowych – będziecie mogli wysłuchać naszych opinii na temat filmów, takich jak CENTRAL INTELLIGENCE (“Agent i pół”), oraz podsumowań seriali ROOTS (“Korzenie”), PERSON OF INTEREST (“Impersonalni”) i SUPERNATURAL (“Nie z tego świata”). W kąciku poświęconym elektronicznej rozrywce omówimy dwie przygodówki point’n'click, FRAN BOW i DROPSY, oraz przyjrzymy się problemom związanym z ukazaniem się z dawna oczekiwanej produkcji MIGHTY NO. 9. Jeśli, o czymś zapomnieliśmy – wybaczcie! Przynajmniej czeka Was, mamy nadzieję, miła niespodzianka w tym długim, jak na nasze standardy, prawie dwugodzinnym odcinku. Zapraszam do komentowania i dzielenia się Waszymi opiniami na temat omawianych dzieł popkultury. I ach, ordynator przestrzega że zbyt długie wystawianie części ciała na działanie promieni słonecznych, może sprawić, iż owe części zaczną swędzieć a tego byście nie chcieli, prawda?

* * *

Link do pobrania (klik!)

RSS (klik!)

iTunes: (klik!)

 • kolabor666

  No i spoko loko sobie słucham :)

 • polo_tuc

  Ale jednak jakiś “spis treści” powinien być Panowie, nie każdy ma gotowość słuchania was bite 100 minut w nabożnym skupieniu. Zwłaszcza o “Praczecie”, no offence.
  Z wyrazami, Polo

  • boloyeung

   Tak dawać spis treści jak dawniej!!

   • RandallFlagg

    Od kolejnego odcinka powróci SPIS TREŚCI. Vox populi, Vox Dei :-)

    • Hegemon

     No właśnie. To jest ważne jeżeli robicie tak długie odcinki. Jak zrobicie taki na 30 minut to nie ma to już takiego znaczenia.

  • kolabor666

   Hurra wreszcie ktoś kto tak jak ja ma Praczeta w poważaniu:)

 • zielonykaczuch

  Obejrzalbym dobry serial SF coś polecacie? Poddie fajny

 • bennyball

  Dobry podcast wcześniej nie znalem