web analytics

«

»

Tomograf #22 – Prąd stały / Prąd zmienny

Tomograf - Odcinek 22 - Prąd stały / Prąd zmienny

Tomograf – Odcinek 22 – Prąd stały / Prąd zmienny

Zapraszamy do przesłuchania kolejnego odcinka Tomografu. Dzisiaj mamy dla Was bardzo zróżnicowaną tematycznie zawartość. Niżej podpisany dzielnie stara się bronić swojego czytelniczego kącika i przypomina o “Pierścieniu wokół Słońca” Clifforda D. Simaka. Następnie Konsolite ocenia animację “Justice League: Gods & Monster” oraz kinowy hit “Ant-Man”. Karnaś, jakby nieco bardziej przychylnym okiem spoglądając na e-Sport, opowie o “Rocket League”,  a następnie zreferuje swoje przygody na morzu w “World of Warships”. Na zakończenie Kaplus inicjując kącik muzyczny zda relację z koncertu AC/DC, który odbył się niedawno “basenie narodowym”. Zapraszamy też do przesłuchania podcastów Radio SK, a w szczególności odcinka w którym gościnnie wystąpił jeden z nas.

PS. Jest to też ostatni odcinek, w którym Karnaś nagrywa z wiadrem na głowie – już w kolejnym Tomografie usłyszycie Karnasia 2.0. ;-)

Zapraszamy do słuchania i komentowania!

Menu:

1. Książka “Pierścień wokół Słońca” Clifforda D. Simaka (Randall) – 00:00:40

2. Film animowany -”Justice League: Gods & Monsters” (Konsolite) – 00:13:05

3. Film “Ant-Man” (Konsolite) – 00:25:02

4. Gra “Rocket League” (Karnaś) – 00:35:42

5. Gra “World of Warships” (Karnaś) – 00:44:25

6. Koncert AC/DC (Kaplus) – 00:49:45

Link do pobrania (klik!)

RSS (klik!)

iTunes: (klik!)

 • zielonykaczuch

  Też byłem na koncercie z bracholem ale pamiętam niewiele bo się strułem jakimś warszawskim kebabem i trafiłem w nocy do szpitala nie ma to jak płukanko żołądka o 2 w nocy

 • fazzz

  Ant man całkiem fajny film

 • kolabor666

  Kaplus zazdroszczę bycia na koncercie mimo słabej akustyki.powiedz burdy jakieś byly czy spoko? Simaka czytałem nie przypadł mi do gustu. Ej te podkasty z linka to wszystkie tylko o S. Kingu?

  • Kaplus

   Mnie żadne burdy nie spotkały (chociaż chciałem jedną wywołać ze względu na dwóch gości obok mnie). Dosyć spokojnie, nawet falę meksykańską się udało zrobić, więc humory były dobre. Przy bisie też ludzie nie chcieli odpuścić aż do pojawienia się Angusa.

 • gaz

  Dobry podeq

 • kornick

  sciagam z Itunsa w nocy posłucham w łóżeczku :)

 • varg

  Warshipsy są świetne