web analytics

«

»

Teletubisie z GTA zryją ci mózg

O taaaka ryba...

O taaaka ryba…

Twórca tego przerażającego materiału wideo chyba wciągnął nochalem za dużo kresek cukru pudru. Minister zdrowia ostrzega! NIE oglądajcie tego.

Edytor do piątej odsłony gry Grand Theft Auto jest źródłem wiecznej inspiracji dla twórców. Ostatnio zaserwowaliśmy wam odtworzoną na silniku gry introdukcję kultowej kreskówki „Kapitan Planeta i Planetarianie”, a dziś przed wami prawdziwy horror, który zryje wasze mózgi i sprawi, że zakwilicie w kąciku. Oto nadchodzą brutalne i zwariowane GTATubisie, czyli Teletubisie w wersji HARD – tak jakby ekranowy oryginał nie był dostatecznie psychodeliczny i zakręcony. Na drugim wideo widać, że ogrom pracy włożony w ten zwariowany filmik tak, aby odtworzyć wiernie przygody Tinky-Winki i brygady był spory. Czapaje z głów! Tylko dlaczego ten zielony ma na czubku głowy gumowe je**adło? No i gdzie jest słynna czerwona torebka o którą było kiedyś tyle zamieszania nad Wisłą?

Oglądajcie, albo i nie. Wiem, że jesteście dzielni i dacie radę. Tak więc czas na Teletubisie!

 

 • TinyWinky

  Haahaahahaha

 • zielonykaczuch

  Rozwaliliście system tym filmikiem z jakiego mrocznego zakątka DarkNetu to zassaliście?? ;)

 • kolabor666

  Ja z dzieciakiem często oglądamy Teletubbiesów bardzo brzdącom się podoba. Mi też się podoba po pierwszym piwie nie bardzo po drugim kapeczkę po trzecim i czwartym bardziej a jak walnę jeszcze drinia do tego to gaworzymy z dzieciakiem na dywanie. Wspaniała bajka taka alkoedukacyjna :). Kiedyś w takiej sytuacji zastała mnie żona z koleżankami. Bawimy się w TV lecą Tubisie a dziewczyny zachwycone jaki ze mnie super-tata a mój babsztyl na to mówi: Schlał się i tarza się po prostu na dywanie. Wredny babsztyl :(

 • banan

  Z jakiego DarkNetu to wzięliście? ;) mocne

 • kornick

  psychodelka końska :D