web analytics

«

»

Świąteczny Obchód tygodnia #213

bunny250No i znowu mamy piątek, a w dodatku nadchodzi Wielkanoc. Podzielimy się jajeczkiem, a potem oczywiście w coś pogramy. Tylko w co? Coś tam sobie znajdziemy, ale przede wszystkim świętujemy.

Przede wszystkim pragniemy Wam wszystkim złożyć świąteczne życzenia i podzielić się wirtualnym jajeczkiem! Przed nami świąteczny, długi weekend i już nie możemy się doczekać tych dwóch dni odpoczynku. A nawet trzech! Podjemy szyneczki, białej kiełbaski i tak dalej. no, ale nie będziemy tylko siedzieć za stołem. Trzeba też będzie w coś pograć. W co? Ja  JESZCZE nie przeszedłem czwartego Fallouta, a już pojawił się dodatek. Dodatek, którego absolutnie nie mam zamiaru kupować. chcę już zakończyć zabawę z F4 i zapomnieć o tym tytule.

Co jeszcze? Czas się w końcu zebrać w sobie i odhaczyć czwarty epizod Life is Strange. Nie wiem jednak, czy znajdę na to czas. W ogóle ostatni tydzień był dla mnie bardzo, ale to BARDZO pracowity. Nie mam na nic czasu, a śpię po 3-4 godziny na dobę. A oto i powód ;). A co czytam? Nadal nie skończyłem”Porucznika” Ricka Shelleya. Tak, tak. Pisałem w ubiegłym tygodniu, że to czytam. Jak widzicie nie miałem czasu na lekturę. Pracowałem jak dziki dzikus.

Tak więc jeszcze raz WESOŁYCH ŚWIĄT! Smacznego jajka i w ogóle. Na deser zwiastun dodatku do Fallouta4, A jak już jesteśmy przy F4 to zapraszamy do Diagnozy wstępnej w której rozmawiamy o tej grze.

 • kolabor666

  Juz alko na święta kupiony jajka 40 sztuk też żonka się krząta bo mieliśmy poważną rozmowę:) ze jak nie będzie dobrą panią domu to do widzenia ja tylko umylem szyby i git Wesołego Alleluja Grastro

 • zielonykaczuch

  No koledzy Wesołej białej kiełbasy i baranka. Zdrowia dla Carnasia nowego kompa dla Jolo wódeczki dla DC i co tam jeszcze sobie chcecie. :)

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  Ojej w końcu wolne. Ja postanowiłem zrobić sobie 3 dni bezkompromisowego lenistwa i nie ma bata – nie pracuję. :) W związku z powyższym zainstalowałem Lords of The Fallen, którego oczywiście nie skończyłem wcześniej. Biegam zatem z moim wielkim młotem i naparzam jakieś tam paskudztwa po łbie, bawiąc się przy tym całkiem nieźle. Kto wie, może nawet zakupię Dark Souls 3?

  Na koniec spokojnego odpoczynku wszystkim życzę i oczywiście czego tam sobie chcecie :)

 • toomek

  Odwiedzam was od 2 lat ale to mój pierwszy komentarz Wesołego Alleluja!!! Ja gram w Smite gra ktoś?

  • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

   Ja nie, ale ja jestem cienki w MOBy. BTW wracaj częściej :)

 • Kaplus

  Święta święta i po świętach. Ale pograłem sobie trochę (ponownie) w Wieśka, czekając z utęsknieniem na dodatek.

 • kornick

  Wesołego jajeczka. Ja dziś z siostrą karmiliśmy króliki :) i oblałem sąsiadkę :P

 • Jolo

  Spóźnione życzenia, ale życzę Wam żeby nam do kolejnych świąt wyszło dużo fajnych gier, a nasze doby się rozciągnęły żebyśmy mieli czas w nie grać. Kaczuch – dzięki za życzenia, mam nadzieję, że już niedługo :)

 • banan

  Spóźnione życzenia bo bylem na kursie w swieta