web analytics

«

»

Street Fighter Assassin’s Fist – popcorn w dłoń i oglądać!

sf2Jeżeli podobał się wam kiedyś Mortal Kombat: Legacy od Machinimy to mamy dla Was prawdziwą gratkę – kolejny film. Tym razem poznacie historę Ryu i Kena z „Ulicznego Wojownika”. Naprawdę warto obejrzeć!

Lubicie odpalić YouTube’a i obejrzeć jakiś „webowy serial”? Jeśli tak to niezawodna Machinima wypuściła właśnie do Internetu 12 odcinkowego Street Fighter Assassin’s Fist. Przed wami ponad dwie godziny przygód ulubionych przez graczy postaci z gier SF. Czy da się to oglądać? Jak najbardziej. Może trochę mistrz Gouken i jego ekhem… angielski jest odrobinę męczący ;), ale choreaografia scen walki stoi na zaskakujaco wysokim poziomie. Ja jestem już na piątym „webizodzie” i bawię się świetnie. Tylko gdzie są inne postaci z kultowej serii? Może w drugim sezonie? Pożyjemy, zobaczymy. A pod tym adresem możecie sobie odświeżyć/zagrać w drugą odsłonę Street Fightera. No dobra! Popcorn cola i zimne piwo w dłoń – oglądajcie.

Wspomniałem też o MK: Legacy. Jeżeli nie mieliście przyjemności zapoznać się z tym… serialem to gorąco polecam kliknąć TU. A może chcecie wygrać figurkę ze Street Fightera? Jeśli tak to w zaprzyjaźnionym z GRAstroskopią serwisie Gamesdivision.info znajdziecie mini-konkurs związany z Ulicznym Wojownikiem.

 • Warynsky

  Najlepszy Street Fighter to ten z Van Dalem i jaką miał muzyczkę :) Gimby tego nie znajo!

  http://youtu.be/cM7vqqS8jSI

 • kolabor666

  Naparzają się dziarsko

 • kornick

  Ken wygląda jak jakiś dzikus :) wieczorem obejrzę wszystkie epizody.
  Końsko!

 • Gróby

  Ken wygląda jak dziki dzik

 • karina

  Ken jest sexi ;)

 • Borys

  Takie rzeczy teraz robia w youtubie? Ciekawe