web analytics

«

»

Oculus inspiruje

virtual-reality-roller-coaster-prankBabcia w wirtualnych okularach, kultowe motocykle z TRON’a, a także symulator od którego zwymiotujesz. No i jeszcze Rosja – tam to Oculus nosi Ciebie, albo wywraca na podłogę. Oglądajcie!

O Oculus Rift ostatnimi czasy jest bardzo głośno, a to za sprawą przejęcia przez Facebooka. O tym co z goglami wirtualnej rzeczywistości zrobi Mark Zuckerberg przekonamy się w przyszłości. Kto wie? Może naprawdę coś z tego będzie? Taki Skyrim o którym pisaliśmy TU wyglądał bardzo apetycznie. Na razie jednak polecamy tekst kolegi digital_cormaca o tym urządzeniu, a poniżej znajdziecie kilka filmików z Oculusem w roli głównej. Zobaczcie jakie wrażenie wirtualna rzeczywistość zrobiła na 90 letniej staruszce.

Potem mamy gratkę dla fanów kultowego filmu TRON. Ech… jak byłem mały to chciałem mieć taki motocykl – teraz dzięki Oculus Rift mamy namiastkę przeniesienia się do wnętrza komputera. Czas na wyścig. Na koniec rosyjskie centrum handlowe i „kawał” zrobiony osobnikowi, który chciał pojeździć oculusową kolejką, a także symulator War Thunder’a i to taki, który sprawi, że niedzielny pilot może się po prostu porzygać (choć tam Oculusa nie uświadczymy).
 • Siergiej

  W ogóle nie byłem przekonany do Oculusa… a potem sam spróbowałem. Kosmos, jaram się, czekam aż zrobią komercyjną wersję i porządne gry z obsługą tego.

 • dirk

  Czemu u nas nie ma Oculusów w Centrach Handlowych? A u ruskich są:(

  • polo_tuc

   A po ile?

   • kornick

    po rubla :P

 • kornick

  Rosja to nie kraj to stan umysłu!!!

 • kolabor666

  Nie wierzę w sukces Oculusa mam jak kretyn siedzieć w domowej jaskini z goglami na Fejsie tzn. Twarzy? No! Kolejne gizmo które zaliczy spektakularny fail i wszyscy grzecznie wrócą przed monitory i to nie te 3d bo to też zaliczyło zgon

 • Boryszko

  fajne Lightcycle :) a ten z ruskim to czy nie na siedząco powinno się tą kolejkę górską oglądać/grać?