web analytics

«

»

Obchód tygodnia #364

Zima wróciła!

Zima wróciła!

Witajcie w kolejnej odsłonie naszego weekendowego cyklu! Znowu bawimy się, gramy, oglądamy i czytamy. A w co gramy? W Metro Exodus oczywiście!

No i mamy weekend. Co to znaczy? No rzecz to chyba oczywista! Gramy, bo za oknem pasudna pogoda. Padał deszcz, a potem śnieg. Wyje paskudny wiatr. To idealna pogoda aby siedzieć w domowym zaciszu i rozkoszować się giereczkami! W planach oczywiście przygody Artioma z Metro Exodus. Mam już na koncie kilka dobrych godzin rozgrywki, a to znaczy, że wkrótce skrobnę jakiś tekścik – ot takie moje impresje – dotyczące tej produkcji. Muszę przyznać, że gra bardzo przypadła mi do gustu, ale o tym wkrótce w nadchodzącym artykule! Co jeszcze z gier?  Oczywiście Red Dead Redemption 2 i dalsze perypetie Arthura Morgana. Czy ja kiedyś skończę ten tytuł? Lubię być kowbojem, ale chyba trzeba wziąć się w garść i zakończyć w końcu wojaże na Dzikim Zachodzie. Nadal też gram w Apex Legends w wersji na PS4. Niezbyt dobrze sobie radzę na wirtualnym polu walki, ale cóż poradzić ;).

No dobrze, a co oprócz gier? Wczoraj obejrzałem sobie film Mortal Engines i żałuję straconych dwóch godzin życia. Już mnie nie dziwi, że film ten okazał się jedną z największych porażek minionego roku.

 A co z lekturą? Czytam Ostrze elfów Nika Pierumow. Tak w końcu się przemogłem i zacząłem czytać kontynuację, a raczej “kontynuację” Władcy Pierścieni.

 • yaroyy

  Całkiem spoko ten Metro

 • kolabor666

  Czytam Piekary książki z cyklu o Mordimerze i gram w tego Apexa.

 • Khedron68

  Kupiłem dodatek Porzuceni do Destiny 2 i lecę z nim po kolei,no i trochę w Armored Warfare.

 • polo_tuc

  Próbowałem grać w Apex Legends, Hmm… na gigantycznej mapie długo,długo, długo nic się nie dzieje… A potem giniesz. Trochę nuda.

  Najśmieszniejsze, że jedyny kill (i to wykonany na kimś o 40 poziomów wyżej) zdobyłem bez broni. Wpadłem na kolesia w jakiejś ciasnej szopie, nim się chłopina ogarnął, zadziałał mój stary dobry refleks z kłeja i zatłukłem go gołymi pięściami, chociaż miał jakiś karabin :D
  No i te avatarki do wyboru… jakieś dziewuszki, chłopaczki, chyba się starzeję…

 • kornick

  Cały weekend bez prądu więc robiłem ognisko grilla i tyle.

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  Pograłem trochę w Hollow Knight i powiem że mam dość mieszane uczucia. Wszyscy się nad tym rozpływają a tu jakoś tak…chujem wieje. Pewnie jeszcze trochę pogram ale nie wróżę jej u mnie świetlanej przyszłości.

  Poza tym wycieczka do aquaparku, flaszka w sobotę, nuda w niedzielę.

 • zielonykaczuch

  Cały czas gram w Apexa hej kiedy coś o nowym Metro?