web analytics

«

»

Obchód tygodnia #349

Larry w formie!

Larry w formie!

Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia. Za oknem zimno, ale to nas nie przeraża. Siedzimy w ciepełku i gramy. Oczywiście wiadomo w CO. Czas na bardzo Dziki Zachód, Choć nie tylko! Oglądamy też serial. Polski serial!

Witajcie 11 listopada. Mamy święto, a więc świętujmy. A po świętowaniu czas na gry. W co będziemy się bawić? Oczywiście w drugą odsłonę Red Dead Redemption. Od razu muszę się ze wstydem przyznać, że w ostatnich dniach w ogóle NIE grałem w ten tytuł, choć miałem na to ogromną ochotę. Dlaczego? Byłem po prostu bardzo zajęty i nie mogłem wygospodarować kilku godzin na zabawę w RDR2. Tak… w przygody Arthura Morgana nie da się “pograć” z godzinkę. To nie ten rodzaj gry. Tu wszystko robi się powolutku. Pograłem natomiast odrobinę w Assassin’s Creed: Odyssey. Wyszedł nowy patch i darmowy DLC więc postanowiłem dalej bawić się z Kasią w starożytnej Grecji. Na pociechę możecie odsłuchać nasz podcast poświęcony w znakomitej większości najnowszej gry Rockstara.

Co jeszcze? Uwaga, uwaga! Powróciła moja ukochana seria gier, czyli przygody podrywacza i fajtłapy Larry’ego Laffera. Już teraz możecie ograć Leisure Suit Larry – Wet Dreams Don’t Dry. Boże, jak ja uwielbiałem poprzednie części (a raczej 1-6, siódemkę nieco mniej). Zresztą pisałem o tym w TYM artykule.

No dobrze, a co jeszcze? W HBO Go oglądam polski serial Ślepnąc od świateł i muszę przyznać, że serial (na podstawie książki Jakuba Żulczyka) bardzo mi się podoba. Polecam.

A Wy? Co robicie w ten długi weekend?

 • err

  O kurcze Larry wyszedł?

 • kornick

  U mnie pada deszcz to siedzę i jadę na koniu w Rdr2

 • zielonykaczuch

  Wrócę do domu z tego obrzydliwego marszu i gram w rdr2. Z włoskimi faszystami nie będę ani kroczku robił pas!

 • kolabor666

  Obiadek z teściami potem na dziki zachód też