web analytics

«

»

Obchód tygodnia #345

Spartan kick :P

Spartan kick :P

Jest weekend, to i jest Obchód tygodnia. Tylko dlaczego w niedzielę? Oj tam, oj tam! Czemu nie. Lenistwo jesienne po prostu udzieliło się w naszym szalonym szpitalu. No, a poza tym byliśmy w Grecji. Tej starożytnej rzecz jasna.

Oj pograliśmy sobie zacnie w Assassin’s Creed Odyssey (irytują mnie te podwójne “s”). Nie tylko pograliśmy, ale też na naszym blogu pojawił całkiem obszerny tekst – pierwsze impresje po kilku, a raczej kilkunastu godzinach zabawy. Artykuł możecie przeczytać sobie tutaj. Dość powiedzieć, że ACO jest naprawdę wyśmienitą grą. Muszę z niej wycisnąć wszystko co się da. Dlaczego? Ponieważ już tylko dni dzielą nas do premiery Red Dead Redemption 2 i jak znam siebie, to wszystkie inne giereczki pójdą w kąt. Tymczasem odwiedzam Helladę, poluję na kozy, pomagam raz Spartanom, a innym razem Ateńczykom. Bawię się wyśmienicie.  Moje wojaże, a raczej przygody słodkiej Kasandry po uniwersum ACO możecie obejrzeć poniżej. To już kolejny, wielogodzinny odcinek (ciekawe, czy ktoś to w ogóle ogląda…). Całą playlistę macie pod tym adresem.

Co oprócz gier? Nadal czytam książkę www.1939.com.pl, czyli opowieść o naszych dzielnych, współczesnych wojakach, których eksperyment z tajną bronią przeniósł  w czasy II wojny światowej. Przy okazji muszę wspomnieć, że wystartował nasz kolejny spin-off podcastu Tomogram. Poznajcie Filmograf ;), czyli podcast o serialach i filmach. Pomysł na “F” rzucił kolega Michał Sobieszek. Mam nadzieję, że podcast w takiej formie (odchodzimy od podcastów w stylu “groch z kapustą” i skupiamy się na konkretach).

No dobrze, jest niedziela. Za oknem piękna, złota jesien. Wyjdę chyba na krótki spacer, a potem wracam do Asasyna. Hellada czeka!

 • zielonykaczuch

  Nie wiem w co zagram na razie szukam sklepu bo znowu niehandlowa niedziela i tylko MCDONALD czynny. Kurde balans

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  O MATKO MOJA NAJUKOCHAŃSZA skończyłem podstawkę Wieśka 3 :) Zajęło mi to bagatela pół roku jakoś. Teraz czyszczę mapę z pozostałych questów (nie zasnę spokojnie dopóki będzie choć jeden żółty znaczek na mapie), a zaraz potem zabieram się za dodatki. Niestety nie jestem aż takim wariatem, żeby czyścić świat z zapytajników/miejsc do odkrycia, bo to już zakrawa na swego rodzaju growy masochizm….

  Kupiłem sobie też ostatnio za 3 dyszki Uncharted 2 w wersji zremasterowanej. 1,3,4 i Zaginione Dziedzictwo skończyłem, niestety od dwójeczki odbiłem się kiedyś na PS3, a w zasadzie od samej końcówki. Pora pokonać dziada.

  Generalnie grania jest tyle, że nawet skupiając się tylko i wyłącznie na platformie SONY, ja nie wiem skąd wezmę na to czas…..

  Czytelniczo jadę przez 2 tom “Viriona” Andrzeja Ziemiańskiego i niestety muszę powiedzieć, że po genialnym wręcz pierwszym tomie, kontynuacja jak na razie wypada bardzo blado… Nic to, poczytamy zobaczymy.

  To tyle. Aaaaa zapomniał bym, dziś robię sajgonki w/g przepisu imć Karnasia, które to mega turbo przypadły do gustu mojemu synowi i męczy mnie o nie regularnie 2 razy w miesiącu…

  Więc cóż…. smacznego wszystkim :)

 • kornick

  Ja piekę kiełbaski nad ogniem a potem pogram w Warhammer TW

 • kolabor666

  Kupiłem drugą część Wolfenstein i od wczoraj gram

 • banan

  Odpoczywałem cały weekend