web analytics

«

»

Obchód tygodnia #321

czas na grilla !!!

czas na grilla !!!

Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia! Przed nami długi, naprawdę dłuuuugi weekend. A zatem łopatki i szpikulce w dłoń i czas na grillowanie. No i oczywiście na granie!

Nie wiem jak wy, ale ja jestem zmordowany, zmęczony i w ogóle. Na szczęście przed nami długi weekendzik, a więc sobie zacnie odpocznę. Odpoczywać będę przy… God of War oczywiście! Muszę przyznać, że przygody Kratosa i jego syna Atreusa w nordyckich klimatach bardzo mi się podobają. Pierwszą godzinę rozgrywki możecie obejrzeć TU. Dodam jeszcze, że o GoW będzie na Grastro “coś” jeszcze, ale to niespodzianka ;) Co jeszcze? Przeniosę się do hrabstwa Hope, gdzie paskudny kult dręczy wieśniaków. Znaczy się pogram w Far Cry 5 na moim wiernym, stacjonarnym Piecyku.

Co poza tym? Oczywiście tradycji musi stać się zadość i w najbliższych dniach będę grillował. Kiełbaski, boczek i karkóweczka. Do tego warzywa. Och, już nie mogę się doczekać. Po grilowaniu wrócę do rozrywek. Co z seriali? Obejrzę najnowszy odcinek Kryptona, a potem pierwszy odcinek Opowieści podręcznej na HBO Go. Byłem też w kinie na najnowszej odsłonie Avengersów – gorąco polecam przejść się na seans. Film jest rewelacyjny a raczej Thanos, który skradł całe show to prawdziwa REWELACJA. MCU zawsze miał problem z wyrazistymi czarnymi charakterami. Tym razem jest inaczej.

Oczywiście sięgnę też po lekturę – nadal męczę Drogę królów Sandersona.

Tak więc ja w ten weekend grilluję i giercuję w God of War. A wy?

 • kolabor666

  FC5 Chętnie zagram kupię jak potanieje. Weekendzie na działce się szykuje będzie Benek to popijemy :)

 • reds

  Nici z grilowania bo leje deszcz, może jutro :/

 • kornick

  Roboty za dużo nie wiem czy pogram w cokolwiek a do kina chętnie bym się wybrał na Avengers

 • polo_tuc

  Carnage, a tobie wolno smażeninę z grilla?
  Ja tam nie griluję, nie chce mi sie stać przy tym, piwo owszem.

  Byłem na Avengersach – całkiem ok, ale takie filmy mają swoje problemy – pojawiaja sie, cholera wie po co – bohaterowie, których nie trawię (waka-czarna-waka-pan-waka-tera) a ci, których lubię (spajder-nastolatek, łiii!) są na ekranie przez 72 sekundy.
  No ale Thanos się udał, lubię go :)

  No cóż ide NG+ w DS3 ale byłem strasznie przepakowany i rozdeptuje wszystkich jak robactwo, chyba odpuszczę (albo sprint do finału). Wiesiek3 czeka, ledwo nadgryziony.

  Grał kto w Owlboya? Mam, pograłem 5 minut i mam jakies takie smetne wrażenie…

  • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

   Owszem grałem i wrażenia mam całkiem podobne…

   ps Wbrew wszelkim plotkom tak, żyję :p

 • banan

  Siedzę u rodziny i grillujemy :)