web analytics

«

»

Obchód tygodnia #313

Broń się świniopasie!

Broń się świniopasie!

To już 313 wydanie Obchodu tygodnia. Trzynaste, ale na pewno nie pechowe. W ten weekend mamy sporo gierek do odhaczenia. A zaczynamy od Totalnej Wojny. Na Arenie. No i gramy naszym Henryczkiem w Kingdom Come: Deliverance. Zaczynamy!

Oj dzieje się, dzieje. Za oknem wieje i pada śnieg. Temperatura za oknem jest paskudnie niska, a ja właśnie skończyłem moją pierwszą sesję w otwartej becie  Total War: ARENA. Zdaje się, że to będzie moja ulubiona gra od Wargamingu – może nawet bardziej niż ogrywana przeze mnie i doktora Jolo World of Warships. Nie ma to jak wcielić się na przykład w Scipiona Afrykańskiego, Juliusza Cezara, Boudikę, albo króla Leonidasa ze Sparty. Nie wierzycie? No to obejrzyjcie materiał wideo poniżej. Są jakieś problemy z serwerami – notorycznie mnie wywalało, ale ogólnie jest bardzo dobrze. Co jeszcze z gier? Za chwilę odpalę Kingdom Come: Deliverance. Niedawno mogliście zapoznać się z krótkim wideo-poradnikiem, który bardzo ułatwia “życie Henryczka” w średniowiecznych Czechach, a już za moment znowu bede nadawał na żywo rozgrywkę z tego tytułu. Nie muszę chyba dodawać, że KC:D bardzo, ale to bardzo mi się podoba. Chyba od czasu trzeciego Wiedźmina nie grałem w równie dobrego cRPGa. Tak, są problemy. Tak, tytuł ten wymaga jeszcze kilku ton patchy. Mimo to bawię się świetnie. Niedługo wrzucę na Grastro jakiś tekst, moje impresje o Kingdomie.

A co poza grami? Biorąc pod uwagę, że tak bardzo absorbuje mnie Kingdom Come: Deliverance postanowiłem odświeżyć sobie Trylogię husycką Andrzeja Sapkowskiego. Ot “robię sobie” klimacik pod grę!

A wy? co robicie w ten weekend?

 • Eryk

  Trzeba zagrać w tą Arenę

 • kolabor666

  Ściągnąłem ta TW Arena ale ledwo jedną bitewkę udało mi się odbyć bo zrywało połączenie z serwerem. Może dziś będzie lepiej. Gra jest ok. Weekend w domu spędzam bo zimnica

 • kornick

  Jak skończę robotę w stajni pogram sobie w FC primal

 • polo_tuc

  Dark Souls 3, miętkie faje!!! Będzie piekło…

  • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

   masochista… :)

 • zielonykaczuch

  2 tygodnie w szpitalu poczytałem trochę książek ale zero internetu

 • banan

  Pogram w TwArena jak wyjdzie z bety a weekend był w robocie