web analytics

«

»

Obchód tygodnia #289

Wolfenstein The New ColossusO rany znowu Obchodzik  i to w dodatku w sobotę? Co tu się wyprawia? No, ale trudno. Lecimy z tym koksem! Na deser nowy Wolfenstein.

Ach przeklęte lenie na tej Grastroskopii. Nic nie robią całe dnie ;) Wybaczcie, jakoś się poprawimy na przyszłość. W planach mamy nagranie kilku podcastów i może coś jeszcze. Jakaś Diagnoza wstępna majaczy na horyzoncie. Pomyślimy. Tymczasem mamy weekend. Dość chłodny, wręcz jesienny. Czyli taki, który idealnie nadaje się do spędzenia czasu przed ekranem monitora, albo konsolą. A w co będziemy się bawić? Mamy sporo “growych” zaległości niestety.

Ja odpalę inFamous: Second Son na PlayStation 4. Grę dostajemy w pakiecie PS+ w tym miesiącu, a więc mam grę za friko (no powiedzmy). Grałem w pierwszego inFamousa jeszcze na PS3 i tytuł ten bardzo mi się podobał. Co jeszcze? Być może uda mi się pograć z kolegą, doktorem Jolo i Randallem w Warhammera Vermintide, ale to nic pewnego. No, ale przydałoby się przetrzepać skóry paskudnym skavenom atakującym Imperium!

Miałem też pójść do kina na To, czyli przygody wesołego klauna ;), ale nie miałem siły na piątkowy seansik, a w weekend nie lubię chodzić do kina. Na ten horror wybiorę się w poniedziałek. Będzie puste kino…

Na deser obiecany materiał wideo z gry  Wolfenstein II: The New Colossus. Premiera nowych przygód Blazkowicza już 27 października. Naprawdę jestem ciekawy jak Stany Zjednoczone zmieniły się przez 14 lat niemieckiej okupacji. Oglądajcie!

A wy? Co robicie w weekend?

 • Jolo

  W ten weekend nie wiem czy to się uda, ale generalnie jestem na tak z tym Warhammerem :)
  Choć u mnie ostatnio na tapecie był Deus Ex – Mankind Divided (skończyłem) a obecnie znów Europa Universalis 4 (z doskoku)

 • kolabor666

  Dziś ładny dzień więc grill z gier czekam na warhamera tw2

 • polo_tuc

  Katuję X-COM2, ufoki kopią mi tyłek, ale się nie poddaję. Ciekawe kiedy skończę Wieśka trzeciego.

 • Barnabi

  Nie mogę doczekać się Wolfa!!!

 • zielonykaczuch

  Wróciłem z wakacji :)

 • banan

  Wolf wygląda naprawdę super

 • kornick

  Wróciłem do kraju czas kupić nowego komputera ????