web analytics

«

»

Obchód tygodnia #274

Ostatnia wieczerza... wieśniaków!

Ostatnia wieczerza… wieśniaków!

Tydzień z głowy! Czas na weekend i orgię grania i ten tego… oglądania filmów i seriali, no i zwiastunów piątego Far Cry’a. Przede wszystkim jednak gramy, bo na STEAMie w weekendowej ofercie prawdziwa gratka dla fanów post apokaliptycznego klimatu. 3…2…1 Weekend start!

Kochacie piąteczek tak jak my? Ja kocham piątek przede wszystkim dlatego, że po piątku jest sobota ;). To główny powód, ale nie jedyny. Potem jest niedziela! Co będziemy robić? W ten weekend będziemy grać przede wszystkim w Mass Effect: Andromeda. Tak, wiem… JESZCZE nic nie napisałem o tej grze (szykuję się do tego), a dodatkowo zrobiłem sobie przerwę od wojaży w nowej galaktyce. Czas to zmienić. Poza tym na tapecie mam jeszcze PREY‘a. Uff… sporo tego. Muszę się też do czegoś przyznać, kilka dni temu po kilku latach znalazłem na półce między książkami(!!!) pudełko z grą The Last of Us. Szukałem tej gry w domu i szukałem od dawna bezskutecznie – wyobraźcie sobie moją frustrację, miałem za sobą 17 godzin zabawy, byłem już prawie pod koniec i gra mi się zawieruszyła. W sumie to byłem w szoku, że ją znalazłem. tak więc po CZTERECH latach, tak, dokładnie po 4 latach dokończyłem ten tytuł na Playstation 3. Ech ta gra nadal robi wrażenie.

Ta gra zamyka też pewien etap. Playstation 3 ze wszystkimi moimi gierkami oddam gdzieś, gdzie się przyda, a ja… chyba kupię PS4, bo na wiosnę przyszłego roku nadejdzie NAJnajNAJlepsiejsza gra świata, czyli Red Dead Redemption 2. hura!

To jednak dopiero za rok. A już zimą 2018 dostaniemy piąta odsłonę Far Cry. W sieci pojawiły się zwiastuny, jeden z nich poniżej. Hmm… “wieśniaczy” klimat USA? Może być ciekawie, tylko, że to Ubisoft. Pewnie dostaniemy jak zwykle TĄ SAMĄ GRĘ :(. Trailer jest jednak zacny – oglądajcie.

Dobrze, a co z tą STEAMową gratką? Otóż przez weekend możecie za darmoszkę pograć sobie w Fallout 4. Nie wiem, czy jesteście dość hardkorowi, aby przez tak krótki okres czasu przejść całą grę, ale możecie spróbować. Jeżeli nie jesteście przekonani, czy warto przenieść się do postapokaliptycznego bostonu to polecamy obejrzeć naszą Diagnozę wstępną.

Co jeszcze? Oczywiście NIE TYLKO gramy. Moją weekendową lekturą jest kolejny tom Koła świata Roberta Jordana, a z seriali oglądam “American Gods”. Jest naprawdę niezły.

A Wy? Co robicie w ten weekend? Poniżej gorący zwiastun Far Cry 5.

 • debb

  FC5 wygląda spoko

 • kolabor666

  Hemm obejrzałbym sobie Amerykańskich bogów w weekend muszę zapierniczać po Obi itd stół kupić. Więc weekend do bani. Far Cry wygląda nieźle

 • zielonykaczuch

  Zawsze chciałem zagrać w The Last of us a Fallout4 spoko tylko kto da radę skończyć w weekend?

 • banan

  Nareszcie w domu cały tydzień w robocie w zasranej Mongolii. Kurwa ten kraj jest dziwny. Dziura o której zapomniał cały świat

 • tikitak

  Far cry5 czekam Primal był bardzo dobry