web analytics

«

»

Obchód tygodnia #273

bzykJest piątek, jest impreza? No raczej, chociaż aura nie zachęca – jest trochę za gorąco jak na mój gust. No, ale trudno. Jakoś to przeżyjemy. Jakby co to udamy się na stację kosmiczną, albo obcą planetę. Może nawet na kilka planet.

A nie mówiłem, że po zimnicy czekają nas afrykańskie upały? Od kilku dni jest naprawdę stanowczo za gorąco. Nie dla mnie taka pogoda. W ogóle co to ma być? Tydzień temu z okładem deszcz ze śniegiem, a tu nagle gorąco. Gdzie ja żyję? Ok… tradycyjne narzekanie na pogodę odłóżmy na bok, ponieważ czeka nas masa grania w ten weekend. Na pierwszy ogień idzie Inner Chains świeżo wydana przez IMGN.PRO  gierka z bardzo intrygującym klimatem – zwiastun premierowy możecie obejrzeć poniżej. Jak się w to gra przekonam się już wieczorem. Co jeszcze? Zrobiłem sobie przerwę  i na moment zawiesiłem moje wojaże po galaktyce Andromedy w najnowszym Mass Effect. Czas jednak powrócić i rozwiązać problem Kettów. Poza tym czekają mnie jeszcze przygody na stacji kosmicznej, czyli Prey. Tak, tak. Zebrało się tego trochę i sam nie wiem za którą grę się “złapać”. Skończy się to pewnie tak, że w nic nie pogram ;) a może… Może pozwiedzam jeszcze dzikie ostępy tajemniczych planet w grze Planet Nomads, o której pisałem kilka dni temu? Zobaczymy. W każdym razie mam co robić – no i muszę porządnie przetestować nowy monitor ;)

Być może pogram też w trybie kooperacji w Broforce? Ostatnio zacnie nam się grało, co możecie obejrzeć poniżej. Oczywiście nie tylko gramy! Jak zwykle weekend to także czas na dobrą lekturę. Ja męczę kolejny tom Koła Czasu Roberta Jordana.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? Bardzo gorący weekend!

 • burakow

  Oceny ta gierka ma raczej nieciekawe na Steamie :(

 • kolabor666

  Okay koledzy szykuję się na całodniowego grilla na działce. Będzie kaszanka kiełbaska i boczek marynowany
  Miłego weekendu

 • zielonykaczuch

  To Inner Chains wygląda spoko chcą za to 7 dyszek no nie wiem.ja dziś pogram w Dooma po necie
  PS kiedy tomograf Diagnoza albo Ekshumacja :( kamaan guyzz

 • kornick

  Miałem jechać do Portugalii, ale chyba nic z tego :( Moje papiery najpierw zablokował Związek jebanych Portugalskich Koniarzy. A jak już się wyjaśniło że mogę być tam w stadninie trenerem na kontrakcie do 6 miesięcy to okazało się że nie mogę bo nie zgadzają się pieniądze. Polska jest w UE i Nie mogę z mioimi papierami i kategorią zarabiać 900 ojro plus plus dawali mi pokój i wyżywienie.

  Według przepisów muszę mieć zarobek taki sam jak ichni instruktorzy czyli 1800 euro podstawy plus 12 euro stawki godzinowej x5 dni w tygodniu po 6h. A na to stadniny w której mialem pracować po prostu nie stać. Więc chuj :( chyba nie pojadę w ogóle choć miałem być od maja. Do połowy czerwca jeszcze walczę ale juz miesiąc stracony. Co śmieszne mogą na moje miejsce wziać kogoś spoza Unii np z Ukrainy i płacic mu mniej i nikt się nie przywali.

  Do dupy to wszystko

  • kolabor666

   O matulko nie chce mi się liczyć ale to w ch.. Kasy licząc nawet bez godzińek