web analytics

«

»

Obchód tygodnia #270

Paladins_Console_Signup_ImageNo i proszę doczłapaliśmy jakoś do piąteczku! Czas na relaks i dobrą zabawę. Grillowanie i w ogóle. Szczególnie, że nadchodzi długi, majowy weekend. Tylko pogoda pod przysłowiowym psem.

Czas w coś zagrać, bo przecież nadchodzi BARDZO długi weekend. W co zatem będziemy się bawić? Ja nadal “ćwiczę” Mass Effect: Andromeda. Ponad 60 godzin rozgrywki za mną – trzeba będzie jakiś tekst napisać o tym tytule. Co jeszcze? Wczoraj miała swoją premierę gra Expeditions: Vikings – ot taki całkiem udany roleplay z elementami strategii. Więcej o tym tytule przeczytacie pod tym adresem. Co jeszcze? No cóż… zainstalowałem darmowego Overwatcha, czyli Paladins i muszę przyznać, że gra “daje radę”. Jeżeli lubicie takie gierki to możecie pobrać ten tytuł na STEAMie. Poniżej moja rozgrywka z Paladynów. Być może pogram też z kolegą Randallem w Warhammera Vermintide, o ile znajdziemy trochę wolnego czasu. Trzeba przetrzepać skórę paskudnym Skavenom. Ku chwale Imperatora!

Co jeszcze? Tradycyjnie sięgam na półkę z książkami. Moim wyborem na nadchodzące wolne dni jest militarne SF zatytułowane “Czerwień” Lindy Nagaty. Ponoć książeczka pani Nagaty jest równie dobra co Wieczna wojna Joe Haldemana. No  cóż… przeczytam, zobaczę. Takie porównania są dosyć odważne, ale może to i prawda.

A Wy? Co będziecie robić w ten długi weekend? Grillujecie, czy gracie? Aura raczej zachęca do pozostania przy monitorze komputera, albo konsoli.

 • banan

  Nie mam w co grać widzę że ściągnę tych Paladins i zagram. A jutro do rodziny na grill imprezkę

 • kolabor666

  Nooo długi weekend czas zacząć ogrywam dalej Warhammera Total War ale mój 1060 czasem niedomaga w tej grze. Może dokupić 8gb RAM żeby było 16 ale pamięci drogie coraz bardziej

 • yupiqq

  Całkiem fajny ten Paladins

 • kornick

  Długo mnie nie było :( ale już jestem :P na długi weekend załatwiłem sobie Numenerę bo była w dobrej cenie i gram od wczoraj. świetna gierka. Poza tym robota, bo przyjechali letnicy na majówkę i latam tak, że nawet sobie zada nie ma kiedy umyć ;). Zaje**ny robotą jestem jak wałach w kopalni węgla.

  Pozdro chłopaki i hej kiedy nowy podcast albo Diagnozka? Czekam z niecierpliwością!