web analytics

«

»

Obchód tygodnia #269

meaclownWitajcie w kolejnym Obchodziku! Znowu możemy sobie odpocząć. W końcu mamy piątek, a przed nami jeszcze sobota i niedziela. W co będziemy się bawić? W Mass Effect: Andromeda oczywiście. Chociaż może nie, bo trochę mnie ta gra zdenerwowała ostatnio.

Jest piątunio, a więc gramy. Jak już wspomniałem ja zwiedzam galaktykę Andromedy w nowym Mass Effect. Niestety srogo się wkurzyłem, kiedy mój DZIELNY PIONIER, czyli Gerwazy Ryder “poleciał w ślinię” z PRZEMYTNIKIEM na jednej z planet (wbrew moim intencjom). Po prostu “kliknąłem myszkę” w złym momencie i nagle panowie zrobili za przeproszeniem “kiss-kiss”, aby ekhem odwrócić uwagę. No do kroćset! Nie jestem jakimś nietolerancyjnym prawakiem, albo coś, ale WSZYSTKO powinni mieć jakieś granice. Ja nie wiem… Mass Effect: Andromeda to niby gra w klimatach SF, a CO CHWILA w dialogach mamy mniejsze, lub większe seksualne podteksty, tak homo, jak i heteroseksualne. Czemu ma to służyć? W ogóle nasz bohater lata po tych planetach chyba tylko po to, aby WYRUCHAĆ wszystko, nawet nieheblowaną deskę. Spotykasz pierwszy raz naukowca z obcej rasy? Co mamy w opcji dialogowej? Oczywiście flircik! No jasne! Przybywamy do nowej galaktyki, spotykamy obcą cywilizację i co robimy? Chcemy za przeproszeniem sobie “zaruchać”. To nie żaden Pionier Ryder, to zboczeniec, nałogowy erotoman którego wywalili z Drogi Mlecznej! Pod TYM ADRESEM macie ten fragment rozgrywki, który mnie tak zniesmaczył. Oglądajcie na własną odpowiedzialność.

No dobra, ale oprócz tego generalnie ME:A całkiem mi się podoba. Co jeszcze będę robił w ten weekend? Do czytania mam kolejny tom Koła Czasu Roberta Jordana.

A wy? Co robicie w ten weekend? Poniżej 5+ godzinny zapis rozgrywki z Mass Effect: Andromeda. Wspomniane całowanko macie w 3:12:33. Oglądajcie jeśli chcecie.

 • waceqq

  Fuuu nie kupię Andromedy never ever

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  Gry od Biowary są u mnie na czarnej liście od czasów The Old Republic. Kijem nie tknę tego łajna.

 • polo_tuc

  Oooooooooo… jak słodko….ciam, ciam… ciam… taki cmok znienacka :DD

  Ale Karnaś… przyozdobiwszy swojego bohatera w muszkieterski bródko-wąsik i fryzurę na tzw. makdonalda czego się spodziewałeś?

  • kolabor666

   A widziałeś jak go nazwał: Gerwazy Ryder ;) no wygląda jak z boysbandu a tyle obiecywał że zrobi paskudnego brzydala!!!

 • kolabor666

  O żesz kurde nie kupie Gey Effect Andromeda w takim razie. Naprawdę nie Przeszkadzają mi geje ani lesbijki (te w szczególności) ale to co się wyprawia w grach Bioware to jakaś przeginka. Zobaczcie jaka sprytna pułapka na gracza jest animacja i QTE. 99% graczy zareaguje i kliknie i gadam cmok cmok cmok.
  Wyobraźcie sobie co by było jakby Bioware i EA zrobili Wiedźmina 4 :D

  A co do weekendu gram w warhamera TW trochę a potem na grilla idę. Niestety z żoną :(

 • zielonykaczuch

  Jaka nędza ta Androbieda. Dobrze że mnie ta gra nie grzeje. Weekend poza domem niestety w lesie na grzybach
  Ej kiedy podcast albo inne wideo? :(