web analytics

«

»

Obchód tygodnia #266

weekend1Jest piątek, a raczej już sobota, ale to nic. Grunt, że weekend. No i w końcu mam nową kartę graficzną. Koniec męczarni. Jutro wyruszam do galaktyki Andromedy. “Twarzowce” z Mass Effect nadchodzę! Na deser lejemy dziennikarkę…

Hurra, jupi i wiwat. W końcu po pięciu. PIĘCIU tygodniach łaskawie zrealizowano moją gwarancję na kartę graficzną. Tak więc mogę grać. W co? Jutro, a raczej dziś, czyli w sobotę zaczynam moje galaktyczne wojaże w Mass Effect: Andromeda. Oczywiście będziemy nadawać rozgrywkę w GTV, a dokładnie na YT Gaming. Na początek stworzę swojego Sheparda… o pardon, “Rajdera”. Obiecuję, że się postaram i stworzę NAJPASKUDNIEJSZEGO kosmicznego odkrywcę, jakiego widział świat. Co jeszcze? Oj nazbierało się tego przez te tygodnie “odwyku”. Może pogram z kolegą Randallem w Vermintide? Chociaż może nie… zajmę się Andromedą. Nie będę się rozdrabniać. Ciekawe, czy spodoba mi się najnowsza gra od Bioware. Trylogię Mass Effect bardzo lubiłem więc. Cóż… pożyjemy, zobaczymy – a na dole jak mój Shepard traktował dziennikarzy. ;)

Tak więc ja od jutro będę grał, grał i grał. Tradycyjnie powinienem wspomnieć co będę czytał, albo oglądał, ale… cóż będę chyba TYLKO grał. Przez wspomnianą wyżej awarię komputera  przeczytałem ostatnio o jakieś 5-6 książek więcej niż normalnie, nadrobiłem też seriale. Więc tylko granie! A nie! Jednak coś poczytam ;) IT od Kinga.

 • BazyliBazyli

  Zagram w Mass Effect Andromeda jak skończę dwójkę i trójkę czyli zejdzie mi do jesieni :D

 • banan

  Gram w Borderlandsy2 z kumplami ps. Kiedy MEa w Gtv? Obejrzabym. Carnage zrób osobne wideo z kreacji postaci ;)

 • dzifkamuminka

  Mea to żenada a nie gra

 • kolabor666

  Dorwalem warhammera Total war zaraz instaluję i gram

 • silent

  Lubiłem poprzednią trylogie, 2 było IMO najlepsza. Ale ME:A po tym co widziałem w ‘lets playach” na YT to nie powinna się nawet nazywać Mass Effect.