web analytics

«

»

Obchód tygodnia #261

rottr250Piątek, piątek, smutnego weekendu początek. Dlaczego smutnego? Bo nie będę “grał w greu”, ponieważ się popsuło coś w moim komputerze. Pech, po prostu pech jak cholera! Co ja teraz zrobię? Mam dwa tygodnie odwyku.

No i cóż poradzić? Nie mogę grać. Kilka dni temu komputer się “zesrał” i tyle. Sprzęt trafił do serwisu i będę teraz czekał do 7 marca, albo i dłużej. Tak, czeka mnie dwa tygodnie bez kochanego piecyka. Bardzo mi z tym źle. do tego stopnia, że odpaliłem Playstation 3. Konsolę nie odpalałem od… chyba od ponad roku. Niezły akt desperacji nieprawdaż? Chyli jednak w COŚ pogram? No tak… odpaliłem sobie GTA V w trybie online i trochę popykałem, ale jakoś nie mam siły do tej gry.

Co mi zatem pozostaje? Mój wierny laptop i oglądanie filmów, przeglądanie Internetu i… czytanie książek. Co zatem czytam? Kolejne tomy Koła Czasu Roberta Jordana. Kto wie? Może zaliczę wszystkie tomy podczas komputerowego odwyku?

A wy co robicie w ten weekend? Na deser gameplay z Rise of the Tomb Raider z ekstra zawartością – podczas gry na Discorda wbił się kolega Randall i oglądając mój stream trochę komentował, no i w ogóle pogadaliśmy sobie :D.

 • vgf

  Tomb Raider jest cool :P

 • kolabor666

  Ja czekam na Tormenta Numenera chyba kupię na premierę a dzisiaj ogrywam Battlefield Hardline bylo w sklepie za 39 zeta. Wiem że średniak ale się skusiłem

 • zielonykaczuch

  Uu współczuję braku komputera ja gram w Xcom2 super gra polecam

 • kornick

  ja nic nie grałem uczyłem się :(