web analytics

«

»

Obchód tygodnia #245

technobabylonPiątek, mróz na dworze, a w dodatku jestem przeziębiony. Czyli można grać – o ile będę miał siłę. A gier cała MOC do zbadania w naszym szpitalu. Nie wiadomo za co się brać!

Boli mnie głowa, trzęsę się z zimna, łamie mnie w kościach… oj! Przeziębiłem się, ani chybi! To wszystko przez tą pogodę za oknem – wieje, pada. Nawet nasza GRAstropsinka Balbinka nie chce wychodzić na dwór. W sumie się nie dziwie kilka dni temu była u fryzjera ;) No dobra, ale mamy weekend, więc gramy. W co? Czas chyba skończyć Shadow Warrior 2, szczególnie, że już za kilka dni premiera Dishonored 2. Bardzo czekam na ten tytuł i mam nadzieję, że się nie zawiodę. No i jeszcze ta trzecia Mafia, którą zupełnie sobie odpuściłem w ostatnich dniach. tak, wiem. Wstyd! Po prostu za dużo tych gier wychodzi do jasnej cholery. Może czas na jakiś “growy odwyk” pójść?

Poza grami w końcu obejrzę sobie serial Młody papież w HBO GO. Wszyscy chwalą ten serial. Czas go sprawdzić.

A wy? Co robicie w ten weekend?

 • kolabor666

  Ja ogrywam GTA 5 w końcu po latach może nawet skończę? Nic innego pewnie grać nie będę przez najbliższe dni

 • Berniee

  BF1 w Multi i jest moc!!!! Co to za gierka ten Technobabylon fajnie wygląda.

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  Technobabylon jest bardzo fajny. Polecam każdemu miłośnikowi staroszkolnych pointandclicków :)

  • RandallFlagg

   Jak również dla miłośników cyberpunka. Jestem wprawdzie po pierwszych dwóch rozdziałach, ale już mi się podoba, jak dobrze przemyślane jest to uniwersum. Ani przez moment nie miałem wrażenia, że sposób, w jaki to wszystko działa jest jakimś pełnym wyssanych z palca bzdur. Nie żeby to miało jakieś głębokie podstawy naukowe, ale póki co dużo rzeczy zwyczajnie ma tu sens i przede wszystkim dalekie jest od odtwórczego kopiowania motywów z literatury i filmu tego gatunku. OK, kilka ogranych schematów tu i ówdzie się wkradło, ale ogólnie bardzo fajne, świeże bądź zmyślnie przetworzone koncepty, plus fajni bohaterowie z dobrze rozpisanym backgroundem i wielowątkowa fabuła. Oby dalej było równie ciekawie.

 • zielonykaczuch

  Extra ten Technobabylon kupię sobie a z grania to Doom