web analytics

«

»

Obchód tygodnia #240

doom1Oto minął kolejny tydzień. Nadszedł upragniony piąteczek. Można się zrelaksować, pograć w coś, obejrzeć jakiś film. Po prostu odpocząć. No tak, ale w co pograć? Moja “kupka wstydu” rośnie, ale trzeba się przecież na COŚ zdecydować. W takim razie ogrywamy w weekend… DOOM‘a. Tak, tak nadal nie przeszedłem tego tytułu. To skandal wiem ;) No, ale ostatnich dniach ruszyłem trochę z tematem i narobiłem trochę ambarasu na Marsie. Piekielne hordy diabołów nie mają najmniejszych szans. Co jeszcze? Przywdziałem skórę lamparta, chwyciłem maczugę i odpaliłem Far Cry Primal. A także uruchomiłem na moment Crysis 3. Musze jednak przyznać, że trzecia odsłona Crysisa jakoś zupełnie mi “nie leży”. Jakoś nie podoba mi się ta gra. Nie wiem dlaczego… Odliczam też dni do premiery trzeciej odsłony gry Mafia. Choć mam pewne wątpliwości co do tego tytułu to chyba ogram go w dniu premiery. Ech cóż poradzę, że kocham gry. ;) Szkoda tylko, że cena tego tytułu trochę powala – prawie 180 pln w wersji na PC nie brzmi zbyt zachęcająco. No, ale cóż. Takie czasy.

Co jeszcze? Samymi grami żyć nie można. Odpalę zatem w HBO GO czwarty sezon serialu Banshee. Obejrzałem ciurkiem sezony 1-3, a teraz czas na czwarty. Co jeszcze? Chyba to tyle! A wy? Co będziecie robić w ten weekend?

Nietrudno też zauważyć, że już wkrótce bedziemy obchodzić 250 wydanie Obchodziku. Ale ten czas leci!

 • kolabor666

  Banshee obejrzałem kilka odcinków 1sezonu ale odpuściłem może wrócę i obejrzę dalej. Gram nadal w Civ5 i szukam dysku Ssd tak 240gb na system. Tylko nie wiem jaki kupić

 • toomek

  Doom jest the jest teraz nowości sporo w Multi jest gram z kumplami przypomina mi to czasy Quakea

 • kornick

  Dawno mnie nie było :( cały tydzień szukałem stancji w Poznaniu. Bida z nędzą. Chyba będę dojezdzał do szkoły tak mi wyjdzie taniej :(. W co pogram mam dodatek do Diablo III którego nigdy nie ograłem właśnie się instaluje. Więc niedziela z głowy :)

  Końsko :P

 • zielonykaczuch

  Dziś siedzę u dziadków zero grania ale za to będzie pyszny schabowy :)