web analytics

«

»

Obchód tygodnia #235

masterWitajcie w 235 Obchodzie tygodnia! O Boże ile to już tygodni… Ok, ale nie popadajmy w sentymenty, ponieważ czeka nas MOC grania. Master of Orion, nowy Deus Ex i No Man’s Sky. Niestety wróciły upały. Cholera jasna.

No Man’s Sky? Nie, nie, nie! Już nie będę tracił czasu na ten tytuł. Nagraliśmy “Diagnozę…” i basta! Może w takim razie Deus Ex Rozłam ludzkości? Chciałbym spotkać tłumacza tytułu tej gry, aby oficjalnie jego nos spotkał się z moją zaciśniętą pięścią! No to może Master of Orion? TAK! To chyba będzie mój wybór na najbliższe dwa dni. Dodajmy upalne dni. Pani w telewizorze mówi, że będzie gorąco jak w cholernym piecu. Widać lato postanowiło pożegnać się z nami z tak zwanym “pierdolnięciem”. Oby do października!

No dobra, ale my jakoś damy radę. Są zimne napoje, są fajne gry. No i jest co czytać – ja czytam nadal książeczki Trudi Canavan. Do tego jeszcze seriale. Ach seriale, które muszę nadrobić. W tym momencie oglądam sobie Johna Adamsa w HBO GO – jak dla mnie serial po prostu bomba! Gorąco polecam.

Na deser wideo-unboxing ;) nowego Deusa i filmik nagrany przez pijanego kamerzystę pokazujący jak Adam Jensen potrafi wycisnąć z mojej nowej karty wszystko… a raczej tyle, że biedny 1070 wywiesił białą flagę z obudowy.

PS. Gorąco polecamy także obejrzeć naszą trzecią już Ekshumację w której gadamy o Amigowej grze Shadow of the Beast.

 • piteqzabyteq

  Jak to, kurna, 235…?! To ja już taki stary jestem? Nie denerwujcie mnie… Ciekaw jestem tego nowego Deusa. Poprzedni mi się podobał (czyli grałem w niego więcej niż trzy godziny, to u mnie coś!), nawet bardzo. A, i muzyka bardzo. Pamiętam, że chyba w menu i w jakiejś lokacji na początku spędziłem całkiem sporą część tych trzech godzin, bo niesamowicie mi się soundtrack podobał. Ten Deus wygląda na jakiś taki… jaśniejszy.

  W weekend jak w weekend, pewnie nie będę miał czasu. Ale chcę się urwać na kilka dni, zamierzam kupić Samorost 3 :) Bo któregoś dnia odświeżyłem Machinarium i do licha, uwielbiam tę grę!

 • kolabor666

  Piję piwo i gram w Civilization V żona u mamusi jest dobrze cisza i spokój kurrczaki jak ten Deus jest pięknie zoptymalizowany ;D właśnie seriale polecicie coś do obejrzenia?

 • zielonykaczuch

  Kupiłem z 5 gierek tanich na Muve w wyprzedaży cyfrowej. Poza tym odpoczywam

 • danilo

  Master of Orion jest ekstra

 • banan

  Cały weekend w robocie

 • bellero

  Cały czas się zastanawiam czy kupić Master of Orion na GOGu