web analytics

«

»

Obchód tygodnia #229

Evolve-Behemoth_WallpaperHurra! mamy piątek. W końcu sobie porządnie pogramy, odpoczniemy i zjemy coś dobrego. No chyba, że się potopimy. Tak, tak… dziś, a raczej wczoraj w moim mieście lało jak z cebra. Dziś ulice były zalane i w ogóle był to paskudny dzień. No, ale w końcu można odpocząć. W co będziemy grać? Ja  wiedziony ciekawością zainstalowałem  darmowego EVOLVE. Tak… gra przeszła na model F2P i chyba wyjdzie jej to na dobre. Trochę pograłem i jest… no cóż… ok, ale zabawa byłaby lepsza, gdyby dołączył do mnie GRAstrolegion. Razem z kolegami polowanie na dziką bestię byłoby na pewno spoko. Pograłem nieco z przygodnymi towarzyszami broni i kto wie? Może to będzie nasza kolejna “legionowa” gierka.

Co jeszcze na tapecie? Być może przejdę Metro: Last Light i DOOM’a, ale z grą od id Software mam pewien problem… chcę grać dalej (przeszedłem kilka misji), ale mam ochotę zaczekać z przejściem tego tytułu do zakupu nowej karty graficznej. Ech te problemy pierwszego świata.

Jak zwykle poza grami są jeszcze moje ukochane książki. Tym razem moim weekendowym wyborem jest niewielka książeczka Andre Norton “Klątwa Zarsthora”.

Na deser wideo z mojej rozgrywki w Evolve

 • yaroo

  Evolve jest spoko

 • Hegemon

  Kurcze tak patrzę na zdjęcia z Gdańska, dobrze że się nie potopiliście tam.
  http://imgur.com/a/VyU0N

  W Wawie się trochę cieplej i słonecznie zrobiło, chociaż na weekend. Na urlop to trzeba jednak do ciepłych krajów gdzieś pojechać.

  Grać będę w przygodówki zapewne, przeszedłem ostatnio Gabriela Knighta, DotT HD a teraz ogrywam Grim Fandango HD. Mam jeszcze w zanadrzu serię Deponia.

  Poza tym pewnie jakieś multi, czy to WoT, czy Black Ops 3, czy Rocket League.

  Pozdrawiam,

 • kolabor666

  Uff wróciłem do domku z imprezki właśnie i nie wiem czemu baba się ma mnie złości? Teraz lulalej a potem pogram w a nie wiem w co jeszcze :)

 • zielonykaczuch

  Dopiero wróciłem znad jeziora bylo super