web analytics

«

»

Obchód tygodnia #224

futbolMamy piątek i zaczęło się to cholerne Euro 2016. Będę musiał schować się do jakiejś jaskini! Tak wiem… Polacy kochają piłkę nożną. A ja nie! Nie znoszę tego sportu. Nie cierpię kibiców, kiboli, wuwuzel, skandowania, przyśpiewek i tak dalej. muszę jednak jakoś przetrwać te najbliższe ile? dwa tygodnie? Jakoś dam radę. Choć już za oknem słyszę wrzaski (właśnie trwa mecz otwarcia Rumunia-Francja).

W każdym razie ja zaszyję się w swojej jaskini i jakoś spróbuję się odciąć od futbolu. Pomoże mi w tym zamówiony wczoraj HBO i przede wszystkim HBO Go. Seriale nadchodzę!!!! Poza tym będę grał w co? Powolutku delektuję się dodatkiem do Wiedźmina 3. Krew i wino jest po prostu świetny i zaczynam czuć smutek, że to już koniec Wiedźmina. Choć kto wie? Może będzie część czwarta?

Tymczasem ogrywam dodatek, a na tapecie jeszcze DOOM czeka na swojąkolej. Tak.. pograłem kilka godzin, ale zdradziłem wojaże po Marsie na rzecz wiedźmińskiego dodatku. A… i musże się pochwalić, że w końcu przeszedłem Fallouta 4. Niestety końcówka bardzo, ale to bardzo mnie zawiodła.

Tak więc mam w co grać, mam co oglądać. A wy? Co będziecie robić w ten weekend?

 • kolabor666

  Oglądam meczyk ale u Francuzów w drużynie same murzyny!

 • Hegemon

  No właśnie, czy tam jeszcze jacyś biali zostali w tej Francji? Olisadebe przeżyłem, ale miałbym problemy z identyfikowaniem się z drużyną złożoną z prawie samych czarnych. Dobrze że do nas nie ściągnęli w takich ilościach.

  W co będę grał? Chyba w Wiedźmina właśnie. W sumie kupiłem z pół roku temu, a nie ograłem. Teraz trochę więcej patchy i usprawnień powychodziło to poszaleję. Poza tym Kholat na Steamie kupiłem. Lubię w sumie symulatory chodzenia, a to i polska gra to trzeba wesprzeć.

 • Jolo

  Euro jakoś mnie specjalnie nie rusza. Pewnie będę oglądał, ale z doskoku i pewnie głównie mecze Polaków plus jakieś wielkie hity.
  Growo wciągnął mnie Total War Rome 2. Kampania Arwernami. Nie było łatwo na początku, ale po kilku podbojach rozwijam skrzydła. Moi Arwernowie przekształcili się już w Konfederację Galijską i podbili większość Galii. Cały zachód i większość północy są moje. Pozostaje tylko na południu Marsylia, która pewnie stanie się moim następnym celem. Ale po serii śmiałych podbojów czeka mnie teraz pewien okres stabilizacji i uspokojenia wojen, bo wykończą mnie potem bunty. Trzeba rozkręcić ekonomię, żeby było za co utrzymywać potem te wielkie armie :)

  Poza tym powolutku idę sobie przez drugi sezon Walking Dead (obecnie epizod 2). Gra trzyma poziom pierwszego sezonu i bawię się całkiem fajnie.

  A jak już rozprawię się z Walking Dead na dysku wyląduje Wieśmak 3.

  Dziś natomiast w planie poza sesją planszówek z Copperem migracja z Windy 7 na Windę 10-tą.

 • kornick

  Odpalam Ps2 i gram w Gran Turismo 3-ASpec :) a jutro meczyk Polski yea!

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  Euro mam wprawdzie gdzieś pomiędzy zagłębieniem fosy a anusem, ale podobno angielscy kibole przyjadą na mistrzostwa w strojach krzyżowców, więc automatycznie moje zainteresowanie imprezą wzrosło o 10 punktów :D