web analytics

«

»

Obchód tygodnia #223

hotHurra! Nareszcie piąteczek. Można odpocząć i w coś pograć. W co? W dodatek do trzeciego Wiedźmina, który jest po prostu genialny.

Nie wiem jak wy, ale ja znowu to zrobiłem… Co mianowicie? Miałem grać w DOOM‘a. No i pograłem… trochę. Na tyle, ze nagraliśmy nasz program, czyli Diagnozę wstępną, a potem jeszcze godzinkę, czy dwie. I co dalej? No i nie miałem czasu, a jak już go wygospodarowałem to… kupiłem dodatek do Wiedźmina 3. Krew i wino wciągnął mnie jak diabli i wojaże po Marsie muszą trochę zaczekać. Podstawka Wiedźmina była świetna, dodatek Serce z kamienia było super, ale Krew i wino to po prostu mistrzostwo świata. Zadania pobocze są po prostu niesamowite. Jeżeli jeszcze nie graliście to koniecznie naprawcie ten błąd!

Co jeszcze? Odpocznę sobie troszkę po męczącym tygodniu. W takie upały niewiele chce się robić. W ogóle co to ma być? Niedawno była prawie zima, a teraz upały jak w Afryce. Skandal. Z niecierpliwością czekam też na pojawienie się w sklepach nowych kart od Nvidii i AMD. Jeszcze nie zdecydowałem do końca, ale w końcu trzeba będzie coś kupić.

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim weekendowym wyborem na najbliższe dwa dni jest książeczka Dicka Trzy stygmaty Palmera Eldritcha - wracam do tej lektury co kilka lat.

A wy? Co robicie w ten weekend? Też wkurzają was upały? Poniżej wideo z mojego gameplaya z Krwi i wino. Ustawcie (2:53) na genialny quest  z genitaliami… tak… naprawdę! Ja parsknąłem śmiechem.

 • lordtankred

  Konsolite grał już w Żółwie od Platinim?
  Rzeczywiście takie słabe, bo mocno liczyłem na tą grę ?

  • Konsolite

   grał :( będzie recka, jak doprowadzę się do stanu używalności …
   na szybko – walka w miarę ok, ale przerywana debilnymi “mini gierkami”, krótkie i w zasadzie bardziej się męczyłem niż grałem…

   • lordtankred

    No to szkoda, chyba za dużo projektów na raz się podjęli

    • Konsolite

     bardziej chyba kwestia czasu i tego co musieli dodać do rozgrywki, sama walka jest ok, ale wszystko inne …

  • RandallFlagg

   W najnowszym Tomografie będzie o Żółwiach, to mogę zagwarantować, bo jako fan Bayonetty chętnie posłucham, co Platinum spieprzyło :-) Jednak odcinek ukaże się dopiero, gdzieś w okolicach 9.06 – 10.06.

 • kolabor666

  Wczoraj przyjechał Benek więc pijemy dziś na umór i będzie grill

 • macioh

  W ten weekend będzie dominowało drugie rozszerzenie do Wieśka – jest świetnie.

  W przerwach będę sobie pewnie pykał w statki – nie wiem czemu ale kojarzą mi się z ETS2.

 • Kaplus

  Chciałem być oryginalny, ale jednak skończyło się na dodatku do Wiedźmaka. No ale w sumie to ani trochę nie żałuję.

 • zielonykaczuch

  U mnie też gorąco ale dzielnie gram w World of Tanks.