web analytics

«

»

Obchód tygodnia #222

partyWitajcie w 222 wydaniu naszego Obchodziku! Jesteśmy już z Wami 223 tygodnie – licząc z “zerowym”. Ech… tyle czasu? Mój Boże! No, ale dość tej nostalgii. Czas na weekend. Mamy piąteczek więc balujmy!

Nareszcie weekend. Mogę trochę odpocząć po wyczerpującym tygodniu. W dodatku zaczęły się cholerne upały. Było gorąco, a dziś w nocy burza… Ok! wystarczy tego narzekania na pogodę. W co będziemy grać? Ja wczoraj sobie przypomniałem, że nadal nie ukończyłem Dragon Age: Inkwizycja o którym pisałem w tym artykule. Naiwnie sądziłem, że jestem już gdzieś pod koniec (na liczniku 96 godzin rozgrywki), ale niestety… po wykonaniu misji okazało, że nadal sporo przede mną. Muszę! Muszę skończyć ten tytuł w ten weekend. to samo z Fallout 4. Bardzo chcę już skończyć go, ponieważ nadchodzi dodatek do Wiedźmina 3 i wypadałoby odhaczyć kilka pozycji z “kupki wstydu”. O czymś zapomniałem? Aaaa tak! DOOM! Pograłem nieco od czasu nagrania Diagnozy wstępnej, ale nadal sporo przede mną. W każdym razie weekend zapowiada się ambitnie. Tylko, czy znajdę na wszystko czas?

Oczywiście nie samymi grami człowiek żyje. Moją lekturą na najbliższe dwa dni jest czytadło z uniwersum Dungeons&Dragons, czyli I tom Doliny Lodowego Wichru R.A Salvatore. Na deser materiał wideo z Deus Ex: Mankind Divided. Gra wyjdzie pod koniec czerwca… O CHOLERA! właśnie sobie przypomniałem, że NIE przeszedłem jeszcze Human Revolution. Do diaska!

 • Hegemon

  Deus Ex to chyba w sierpniu wychodzi. Nie wiem w co zagrać przez ten weekend. Mam sporo gier zaległych ale nie mam planu w co grać.

 • Jolo

  U mnie na tapecie obecnie 2 sezon Walking Dead i rozpocząłem właśnie kampanie w Rome 2 Total War. Wybór padł na Arwernów czyli nie będzie łatwo, z tego co się zorientowałem, ale walczę. Na razie jest dobrze.

 • kolabor666

  Ooo czekam na Deusa tymczasem siekam w Heartstone i piję dziś z kumplami bo jeden ma urodziny :)

 • zielonykaczuch

  Ja siedzę i gram w WoT czołgi mnie wciągnęły

  • Hegemon

   Uwaga, ja nad czołgami spędziłem już setki godzin. Wciąga to jak bagno. W sumie mam kilkanaście tysięcy rozegranych bitew.

   • Jolo

    ja dałem sobie spokój po 600-tnej godzinie gry :)

 • kornick

  ja gram w Wiedzmina 3 ale podstawkę

  • Jolo

   mam go jeszcze przed sobą. Właśnie kupiłem sobie podstawkę na promocji GOGa i jak tylko skończę Walking Dead sezon 2 to się za niego wezmę