web analytics

«

»

Obchód tygodnia #215

weekend1Witajcie w piątek! Za nami naprawdę bardzo ciężki tydzień, ale nie ma co narzekać! Gramy! W co? To się jeszcze okaże!

Jak dobrze być w domu! A mogło się skończyć (znowu) w szpitalu. Na szczęście leczę się w domowych pieleszach i mogę w cos pograć w co? Najprawdopodobniej pogram w Lords of the Fallen. W tytuł ten gram ja, Cormak i doktor polo_tuc. Ja jestem na samym początku rozgrywki a już mam strasznie wysoki poziom. Po prostu robię load-save ;) i farmię EXPy

Co jeszcze? Być może jeśli znajdę czas między snem, a… snem i pogram w koreańskie MMO Blade&Soul. Gra bardzo mi się podoba, ale zrobiłem sobie ostatnio kilkutygodniową przerwę. Acha! Może bym tak w końcu skończył Fallout 4? Może mi się uda, ale wątpię. Po prostu nie mam już siły i motywacji do ogrywania tego tytułu.

Jako, ze mamy weekend to tradycja wymaga, abym sięgnął po jakąś lekturę. Moim weekendowym wyborem będzie tym razem prawdziwa klasyka do której powracam z przyjemnością – Rok 1984 Orwella.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend?

 • kolabor666

  Aż kupiłem to CDA i zainstalowałem Lordsy ;)

  • RandallFlagg

   Chyba nie o tych “Lordsach…” Karnaś pisze, ale w sumie chyba w te lepsze pograsz :)

 • kornick

  Witajcie po dłuższej nieobecności :) byłem daleko daleko :( ale już jestem na mojejwsi z koniami :P
  Ogrywam Heartstone’a nic innego nie mam za bardzo do grania. Z książek czytam Sapkowskiego trylogię Husycką.

  Miłego weekendu? Czy Jolo już kupił komputer? Ja też bede zmieniał chciałem się zapytać co ma w planach zakupowych :)

 • polo_tuc

  Tłukę Lords of the Fallen im dalej w las tym bardziej mi się podoba. Prowadzę jednocześnie rzezimieszka czarującego i kapłana tankującego :) czyli gram dubeltowo i bawię się dobrze.
  Oprócz tego nuda i syf. Joł.

 • zielonykaczuch

  Byłem w Bieszczadach fajnie było:)

 • banan

  Caly tydzień w pracy