web analytics

«

»

Obchód tygodnia #204

Ojej...

Ojej…

No i proszę, mamy kolejny piąteczek. Co będziemy robić? Odpoczywać i grać oczywiście. Na talerzu azjatyckie MMORPG z dużymi pierożkami ;), czwarty Fallout i przygody nastolatki z problemami.

No i proszę! Miałem skończyć czwartego Fallouta. Obiecałem to sobie. Nawet pisałem o tym w ostatnim „Obchodzie…”. No i co? Nic z tego! Co się stało? Nie miałem czasu – tydzień był dość męczący, a poza tym kilka dni temu miała miejsce europejska premiera MMO Blade&Soul. Tak więc gram w azjatycką produkcję od NCSoft. Stworzyłem moją czerwonowłosą, cycatą wojowniczkę(!) o uroczym imieniu „Carnasia” i tłukę kraby, wilki i niedźwiedzie… Niby jest jakaś fabuła… ok stop! Więcej o grze kiedy indziej. Na razie bawię się całkiem nieźle o ile… udaje mi się wbić na serwer. Czasem trzeba czekać nawet dwie godziny w kolejce.

Raczej widzę marne szanse na to, abym pograł w B&S w weekend – obawiam się, że nie wbiję się na serwery. Zawsze jednak pozostaje mi Fallout 4. Mówiąc szczerze już mam powoli dość postnuklearnych pustkowi i chcę już zakończyć rozgrywkę. Co jeszcze? A no tak! Zapomniałbym o Life is Strange. Czas na czwarty epizod. Końcówka trzeciego odcinka totalnie mnie „rozwaliła” – kto grał ten wie o co chodzi, a jeśli nie wiecie to zobaczcie nasz longplay na kanale YouTube.

Poniżej moje początki w Blade&Soul. Urocza ze mnie wojowniczka nieprawdaż? ;).

Zapraszamy także na nasz kanał YouTube.

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  Jest piątek więc piję. Wiem. Taki oto prosty człek za mnie. Dodatkowo w końcu zakupiłem wiedźmina trzeciego, bo już nie mam siły czekać, aż stanieją topowe karty graficzne. Jak mawiał poeta – “fuck that”. Dodatkowo cena była całkiem całkiem, więc poddałem się. 37 Giga już do mnie leci.

  Co jeszcze. Rzadko się pojawiam bo cały wolny czas ucieka na ćwiczeniach strzelectwa sportowego. Zrobiłem sobie amatorską strzelnicę w piwnicy i ćwiczę na potęgę. Ktoś w końcu musi mieć umiejętności, aby bronić nas przed zalewem islamskiego łajna jak przyjdzie co do czego. A co! W końcu bardzo dawno temu, jeden z mądrych ludzi powiedział – “Si vis pacem, para bellum” i ja się tego trzymam :)

  Miłego weekenda życzę wszystkim.

 • kolabor666

  Ja tak jak Cormak też piję bo piątek poza tym gram w Fallout4 co to za Hentai MMO? CARNAŚ zboczuszek!! Dziś rozbuduję w F4 osadę na max dodam wieżyczki laserowe i posterunki strażnicze a widzieliście w necie info ze rodzina Syryjska w Grecji odmówiła przydzielenia ich do Polski? Nieźli są ;)

 • zielonykaczuch

  Ja gram w Halo 4 i nic więcej nie mam na ten weekend pozdrowienia koledzy

 • ginzu

  Ja też gram w BNS ale ledwo da się grać bo serwery zapchane totalnie

 • banan

  MMO mnie nie bawią za to pochwalę się, że wczoraj po 4 latach przeszedłem Skyrima!

 • Beniowski

  BladeandSoul jest super

 • krokodyl

  Nie ma lipy BladeandSoul jest super gierka