web analytics

«

»

Obchód tygodnia #221

doomekNareszcie piątek. W końcu sobie odpocznę i pogram. W co? W DOOMa oczywiście. Cóż poradzić jestem zarobiony po pachy jak jakiś dziki knur i nie miałem kiedy postrzelać do demonów na Marsie. A szkoda… może dziś dam radę. Wypadałoby, bo muszę w końcu napisać jakiś tekst na “G” o tej grze. Na razie nagrałem dwa gameplaye, które są na naszym kanale YT (i pod spodem). A sam tydzień był gorący. NVIDIA pokazała nową kartę graficzną, czyli GeForce 1080, który w Polsce będzie kosztować około 3599 PLN. No może troszkę mniej. Ech ceny, ceny! Trzeba jednak przyznać, że karcioszka jest mocarna – pod TYM adresem macie kilka linków do recenzji.

No dobra. Mamy weekend. Grać będę w DOOMa. Być może odpalę też Fallout 4. Chyba zbliżam się do końca! Wybrałem stronę Bractwa Stali, choć wcześniej nie brałem tej opcji pod uwagę. Chyba po prostu chcę już ukończyć ten tytuł. Szczególnie, że nadchodzi dodatek do Wiedźmina 3 i muszę skasować Fallouta z dysku SSD ;). Szczególnie, że już nuży mnie ta gra.

Tradycyjnie sięgam na półeczkę z książkami. Jeśli znajdę czas to poczytam sobie Imperialna Ziemia Arthura C. Clarke’a.

A wy? Co robicie w weekend? Acha jest też na samym dole gameplay z alfy Escape from Tarkov. Gierka robi wrażenie!

 • yuri

  Doom jest super

 • kolabor666

  Niezłe te nowe karty graficzne ale ceny z kosmosu szkoda że AMD z Radeonami jest w lesie. W co gram? X-com2 biję ufoków rewela giera

 • Kaplus

  Ja chyba w ten weekend muszę zabrać się za Magica. Dawno nie odpalałem a tu magia – dwa dodatki mnie ominęły. Oby wylosowały się jakieś fajne karty.

 • Hegemon

  Ukończyłem Dooma, wymaksowałem i odinstalowałem. Świetna to gra jest, ale co za dużo to nie zdrowo, Steam pokazuje aż 30 godzin grania (choć istotna część to po prostu włączona gra była jak coś innego robiłem). No i multi jest miałkie, pograłem jakąś godzinę i więcej tego raczej nie odpalę. Teraz instaluję Homefronta: De Rewolucję, ale ten zakup był raczej pomyłką. Recenzje toto słabe zbiera, wydajność ponoć szwankuje, dobrze że przynajmniej lubię strzelanki.

  Miłego weekendu.

 • zielonykaczuch

  Niezły ten Tarkov

 • kornick

  Dawno mnie nie było bo byłem poza domem oo widzę DOOM