web analytics

«

»

Obchód tygodnia #183

cowJest weekend i jest dobrze! Przed nami dwa dni gierczanej orgii. Na tapecie czarnoksiężnicy, krowy i sianokosy. Nie wierzycie? To czytajcie dalej. Na deser hiciory z Biedronki i latobranie.

Nie ma to jak piątek. W końcu można sobie odpocząć i w coś pograć. W co? Ja kupiłem sobie w Biedronce Symulator Farmy 2014 od Techlanduza całe 8 zeta i 99 groszy. Tak, tak… w końcu sprawdzę CO ludzie widzą w takich grach, że są tak mega popularne. A co do Biedronki to właśnie tam możecie teraz łyknąć sporo ciekawych gierek za naprawdę niską cenę. Mają tam Serious Sam 3, X-Men Origin Wolverine, FEAR 3, Monaco i wiele, wiele innych. Warto też zajrzeć na witrynę sklepu Muve, gdzie trwa latobranie.

Co jeszcze? Może w końcu dokończę Wiedźmina 3. Czas najwyższy zakończyć zabawę z Geraltem z Rivii. Tradycyjnie sięgam też na półkę z książkami. Moją weekendową lekturą jest W pułapce czasu Clifforda D. Simaka.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? Kupicie coś w Biedronce, albo w letniej wyprzedaży? Na deser moje pierwsze minuty jako farmer!

 • eddy

  Symulatory farmy rządzą :D

 • kolabor666

  Haha Carnaś rolnik ;P nadawaj na twiczu/YT ta grę uśmiałem się z tekstów jakie walisz w tym filmiku :) mówicie że w Biedronce pełno takich gierek? To skoczę dziś i zobaczę

  • RandallFlagg

   Parafrazując artystę Kazika “Siedzę na traktorze – traktorze w czerwonym kolorze”. Nie, no Karnaś i jego komentarze rządzą, serio :) A w grze o farmie powinien wymasterować je do rangi sztuki ;-)

 • zielonykaczuch

  Czy będzie na żywo twicz Carnazoa rolnika?? Ja w agrar Simulator grałem dużo kup polę i siej!

 • kornick

  ale wypasiona farma w tej grze.ja w ten weekend odpoczywam i ładuję akumulatory za chwilę rozpalam ognisko i piekę kiełbasę