web analytics

«

»

Obchód tygodnia #156 – Memento mori

beer1Tak więc mamy piątek. Na ogół piszę coś zabawnego przy takiej okazji, a to, że pijemy piwko i bawimy się na potęgę itede. Dziś jednak nie bawię się – walczę z biurokracją.

Naprawdę próbuję wykrzesać z siebie choćby odrobinę entuzjazmu, ale jakoś nie jestem w stanie. Dlaczego? Ponieważ jestem urobiony po przysłowiowe pachy w związku.. no cóż… jak napisałem powyżej – Memento Mori, ale wybaczcie, że nie będę się wdawał w szczegóły. Dość powiedzieć, że jestem jakieś 600 kilometrów od mojego miejsca zamieszkania i nawet komputer z którego piszę dla was ten „Obchód….” Nie należy do mnie.

Tak więc ja w ten weekend w nic grać nie będę. No, ale niech to Was nie zniechęca – w końcu tyle gier ostatnio wyszło. Ot choćby taki Dying Light.

A, czy coś będę czytał? Też raczej nie będę miał czasu na żadną lekturkę.

Cóż moi drodzy po prostu Memento mori, ale żeby nie było tak na smutno to poniżej coś wesołego. Chyba.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend.

 • Border

  Ja gram sobie w Order 1886 na PS4

 • kolabor666

  Byłem z żoną na 50 tw. Greya w kinie. Kobita zasnęła w fotelu po pół godzinie. How rrroomantic . Jabylem na bani i nic z filmu nie pamiętam a weekend mija mi na zbijaniu szafy :(

  • RandallFlagg

   Najlepsza recenzja 50 mord Greya, jaką czytałem :) “Żona zasnęła a ja zająłem się składaniem mebli”. To dużo więcej niż zwykła obojętność wobec “sztuki” :P

 • kolabor666

  Tak ale wyspala się w kinie i potem chciała sexiku :( a ja chciałem odpocząć sobie