web analytics

«

»

Obchód tygodnia #155

Jakie to jest k... dobre ;)

Jakie to jest k… dobre ;)

To już 155 wydanie Obchodziku! Witajcie i grajcie z nami. W co i na czym? A w co tam sobie chcecie, a na czym? Ja na Xbox One. Na deser Kholat przy którym pracuje jeden z naszych doktorów. Chociaż nie! Na deser… ciacho.

Weekend, nareszcie weekend! W końcu można odpocząć po ciężkim tygodniu. Jak bardzo ciężkim? No na przykład taki digital_cormac, który ciężko pracuje nad grą Kholat (tak, tak!). Pracuje tak ciężko, że nie ma nawet siły „***jem pomordować”. Oby wypoczął w najbliższe dwa dni.

No dobrze, ale co będziemy robić? Ja gram nadal w Dying Light na magnetowidzie… pardon na Xbox One. Ograłem też kilka innych tytułów na tym sprzęcie i… no cóż. Do dziś pamiętam jakie wrażenie zrobił na mnie Xbox 360 – tuż po polskiej premierze – bawiłem się wtedy w pierwsze Gears of War i Project Gotham Racing. To było TO! A XBONE? Ot taki średni, bardzo średni pecet. Nic poza tym. Sorry.

Mimo wszystko gra się przyjemnie, a gamepad jest rewelacyjny. Tak więc ja będę miał weekend z zombiakami i X’em. Oczywiście sięgam też na półeczkę z książkami. Moim wyborem na najbliższe dwa dni są Kroniki Amberu Rogera Zelaznego.

Na deser prawdziwy deser od kuchcika, który mnie po prostu rozwala. Po prostu oglądajcie. Om nom nom!

A wy? Co będziecie robić w ten weekend?

 • kornick

  ja gram w Wolf Among Us :P a wideo fajne taki słodki głosik kurwaaaa
  Siedzę na koniu

 • silent

  Nie mam ani PS4 ani XBONE. Mam za to Steam Big Picture i pada od Xbox 360 i pocinam w gry (jak mam ochotę) na full detalach w FHD @60fps. Może kupie którąś z tych nowych konsol jak wyjdzie nowa rewizja, tzw. slim.

  W weekend wycieczka do Białegostoku, kolega potomka chrzci.

  Ciasto jest wykurwiste.

  • kornick

   No tak ale ile razy droższy od konsol jest ten komputer co ci robi te 60fps w full HD?

   • silent

    Kupiłem go 2 lata temu. I kupiłem go zmyślą że będzie do wszystkiego po trochu. W 50% służy do oglądania seriali i filmów, youtube i ogólnie bzdetów internecie :D, 30% to gry no i pozostałe 20% reszta to praca.

    Ale generalnie tak jest droższy od konsoli. Z tym że jest też bardziej wszechstronny. Co mniej boli, bo jak mam dać 1600 za “nextgen” i grać od czasu do czasu, a gram coraz mniej.

 • dez

  Gram w god of war 1 i 2 na PS2

 • polo_tuc

  od piątku do teraz mam taka goraczke, że nawet przy rozpalonym kominku jest mi zimnno. O dziwo udało mi się skończyć ‘W ciemność’ McCormaca… ten gość zawarł jakiś pakt z szatanem..