web analytics

«

»

Obchód tygodnia #154

dyinglight_screenshot07Witajcie w kolejnym obchodziku. Mamy piątek, a więc znowu możemy oddać się orgii grania. Co i Wam polecamy! Na deser krótka opinia o Dying Light w wersji na XBONE’a.

Za oknem mrozik, ale nam to nie przeszkadza. Gramy! W co? Dziś pograłem sobie w Dying na konsoli Xbox One i muszę przyznać, że jest… przyzwoicie. Gra od Techlandu nie zerwała mi „czapaji” z głowy, ale jest naprawdę nieźle. Choć tak z ręką na sercu… irytują mnie dialogi w tej grze. Wizualnie jest bardzo ok, gameplay także w porządku. Najbliższą noc spędzę zatem w mieście pełnym nieumarlaków. I chyba na tym tytule skupię się w ten weekend. Miałem ambitny plan i chciałem skończyć Dragon Age’a, ale chyba sobie odpuszczę i zajmę się zombiakami.

Co jeszcze? Tradycyjnie sięgam na półeczkę z książkami. Moim wyborem na najbliższe dni jest Baśniobór Brandona Mull’a.

A Wy Co będziecie robić w weekend? Gracie w Dying Light?

PS. Aaaa… byłbym zapomniał… DZIĘKI PIXEL! KLIK_1 i KLIK_2

 • kakadu

  w weekenda gram w Asura Wrath

 • aklosnok

  co Micz zrobisz jak mnie Łapusz ?

 • silent

  W weekend jadę do Wawy na konwent zjAva 6. Znajomi będą własną grę planszową pokazywać.

  A co do Pixela. IMO niema co się “hejtować”. Trzeba życzyć ekipie Pixela powodzenia. Projekt jest ambitny i w dzisiejszych czasach trudny do zrobienia.Good luck.

  • kornick

   ambitny jak trolololo

 • kornick

  hahaha jaka ruchawka na Fejsbuniu :D
  Co będę robił? Pogram sobie w Prey2 no i zazdroszczę Xboxa i Dying Light
  Miłego weekendu
  Siedzę na koniu

 • polo_tuc

  Pocinam w FTL-a. Kolejny weekend próbuję się zmusić do skończenia Wiedźmina 2, ale taaak strasznie mi się nie chce.
  Jakiś czas temu poszalałem na allegro i nakupiłem sobie troche tandetnej fantastyki z lat 80-tych. Najpierw “Schron” M.P.Jabłońskiego, słabe, nawet jak na fantastykę, ale da się przeczytać. Potem “Przybysz z kosmosu” Gienadija Gora, katastrofalny crap, dotarłem do 32 strony i odpadłem, miałem to wrzucić w kominek, ale powstrzymałem się bo to naprawdę wyjątkowa rzecz. Teraz “Kto zastąpi czlowieka” B.Aldissa, możebne. Odtruwam się “Chamowem” i słuchaniem “Kariery Nikodema Dyzmy”: http://www.polskieradio.pl/8/4225/Artykul/1334302,Nikodem-Dyzma-z-najlepszej-strony-
  A co do Pixela – z mojego punktu widzenia, jest ta sama sytuacja co z SS, gówniana dystrybucja, internetowe uwiązanie do Facebooka jak psa do budy, zero informacji. Może w piśmie są genialne teksty, ale w kioskach nie widzę, poświęciłem całe 5 minut w internecie, na próbę dowiedzenia się co w Pixelu jest i nie dowiedziałem się nic. Sory, ale lata 90-te już dawno minęły, ja nie będę szukał i się prosił.

 • banan

  Nadal gram w skyrima