web analytics

«

»

Obchód tygodnia #151

Platon :)

Platon :)

Co się dzieje? Jest piątek, a raczej już sobotnia noc. Tak to jest kiedy się przesypia piątkowy wieczór. Zaraz… przespałem niemal CAŁY piątek. Niech to szlag trafi! Na koniec DOOM. Tak! Ten DOOM. No i Platon. Jest też pan Yapa i kredyt we franku!

Co ostatnio robię? Leżę i śpię. Tak, tak… nadal dochodzę do siebie po pobytach w szpitalu. Dużo śpię to mało powiedziane. Śpię w dzień, śpię w nocy. Mam hardkorowe sny, jem… i znowu śpię. Powolutku odzyskuję siłę, ale jest to proces bardzo, ale to bardzo powolny. Nieco ponad miesiąc temu cieszyłem się, że jestem w stanie O WŁASNYCH SIŁACH wstać z krzesła. Tak, tak. Nie byłem nawet w stanie wyciągnąć o własnych siłach komputera, aby oczyścić go troszkę z kurzu.

No, ale dość o mnie! Mamy weekend, a więc gramy. W co? Ostatnio reszta kolegów gra w Don’t Starve, a przynajmniej robi to jolo i polo. A reszta? digital_cormac sieka w Far Cry 3. Ja też próbowałem, ale jakoś nudzi mnie ten tytuł. Nadal za to gram w Dragon Age Inkwizycja. Kończę też felieton (nie… NIE recenzję), którego bohaterami są… postaci z tej gry. Może skończę pisać jeszcze w weekend? O ile nie zasnę.

Tak więc ja nadal gram w Dragon Age bo w co innego? Premierę GTA V w wersji na PC przełożono na marzec, a na horyzoncie z interesujących gier widzę tylko Dying Light choć mówiąc szczerze zombiaki już mi się odrobinę przejadły i nie jestem do końca pewien, czy zagram w ten tytuł w dniu premiery, a ta już niebawem… choć niestety PONOĆ premiera tej gry także się opóźni.

Jak zwykle sięgam też po jakąś lekturkę moim wyborem na najbliższe dni jest Obrona Sokratesa Platona.

A wy? Co będziecie robić w weekend? Na deser ciekawostki o grze DOOM.

 • fazi

  Pan Japa zabił tym wideo moje dzieciństwo

 • Jolo

  Weekend pod znakiem Divinity i planszówek i prac maturzystów. Niestety. W Divinity myślę, że jestem coraz bliżej końca choć pewnie jeszcze ładnych kilka godzin zabawię. Gra wciąż mi się cholernie podoba. Walka daje kupę satysfakcji, świat jest pikny, historia niezła, ale powoli czas kończy bo kupka wstydu jest gigantyczna.

  Książkowo – cały czas Czarna kompania. Zaczynam się męczyć, ale uparłem się, że skończę cały cykl. Zostały mi dwie czy trzy książki.

  Serialowo – nic, tu też mam plaaaaaaaaaany wielkie ale czasu brak.

  Wszystkim miłego weekendu!

  • silent

   O rany jak ja dawno czytałem Czarną Kompanie. Faktycznie pamiętam, że czasami jest ciężkawa czasami. Ale zakończenie jest świetne.

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  Będzie treściwie – Praca i FarCry3.

  Miłego weekendu wszystkim.

 • silent

  Ja miałem zabieg w piątek wieczorem. Więc cały weekend siedzę w domu i albo oglądam seriale albo gram w Battlefield 4, Shadow of Mordor, SW the Old Republic. Kupiłem też This War of Mine, ale jakoś mnie ta gra nie kręci.

  • kornick

   zabieg? Rany co się stało? :(

 • polo_tuc

  DiRT Showdown i Don’t Starve.
  Dziś skończyłem oglądać 5-ty sezon Boardwalk Empire, świetna sprawa, jeden z niewielu seriali, które mnie nie odrzuciły po pierwszych scenach. Więc stwierdziłem, ze obejrzę sobie jeszcze ‘making of’ i wtedy….. zauważyłem, że chyba nie oglądałem 4-tego sezonu, tak, na pewno nie oglądałem…
  Doskonale! przede mnpolo_tucjeszcze 8 czy 9 odcinków!

  • fazz

   Pan Yapa cool

 • kornick

  Gram znowu w Red Dead Redemption genialna końska gra. GTA do pięt jej nie sięga. Miłej niedzieli :)
  Ps. moi rodzice mają kredyt we franku :(