web analytics

«

»

Obchód tygodnia #147

Mister Biały Ząbek...

Mister Biały Ząbek…

No i mamy piąteczek. A to oznacza, że możemy oddać się rozkoszom grania. Szczególnie, że idą święta i mamy kupę wolnego czasu. No przynajmniej niektórzy z nas mają. Acha! Są też zombiaki i bigos po staropolsku. No co? Przecież święta…

Idą święta i teoretycznie powinienem już krzątać się po kuchni i przygotowywać się do robienia bigosu po staropolsku co wymaga jakichś… dwóch dni. Jest to zadanie męczące – już samo zebranie składników (kilka rodzajów mięsiwa, kapusta kiszona, zwykła, śliwki, wino czerwone itd.) jest męczące, a co dopiero sterczenie godzinami nad wielkim garem pyrkającej kapuchy. No, ale są święta i musi być bigosik, ale czy kondycyjnie dam radę? Jak już wielokrotnie pisałem nadal jestem w dość marnej kondycji (dziś prawie padłem zemdlony na zakupach) i taki kuchenny maraton będzie dla mnie sporym wyzwaniem. No, ale dość o tym! Mamy weekend, a więc gramy. W co? Ja nadal na tapecie mam najnowszego Dragon Age’a i to chyba mi wystarczy jako „growa” rozrywka na ten weekend.

Co jeszcze? Tradycyjnie sięgam po jakąś lekturkę. Moim wyborem jest Droga królów Brandona Sandersona. Na deser gameplay z Dying Light!

 • silent

  Na steamie wyprzedaż, ale jakoś nic mi się nie chce kupować. Pewnie się skończy na tym, że wypije radlera bezalkoholowego i pogram na ps3.

 • kolabor666

  Bigosik u mnie też będzie jeśli żonce przejdzie foch w co gram chyba w nic trzeba odkurzyć i posprzątać

 • Khedron68

  Ja zdrowotnie nie ciekawie bo dopadło mnie jakieś przeziębienie,więc nie było innego wyjścia jak zrobić małe zakupy w aptece.Dla tego z multi nici,trudno w nie grać jak z nosa Niagara.
  Chwilowo robię małą przerwę w wyrzynaniu zielonoskórych z Mordoru i biorę się za Święty Rów IV Century Edition.Na tapecie też TES OBlivion którego znalazłem przy okazji świątecznych porządków.Ot taka złośliwość rzeczy martwych.Jak widać świąteczne porządki mogą się czasem na coś przydać ;-).Udanego wiikendu.

 • Buholc

  Ja gram w alien isolation ale się boję bo straszna to gra

 • polo_tuc

  Miałem grać w Wiedźmina 2 ale tak naprawdę mi się nie chce, gra jest pod wieloma względami świetna, ale tak naprawdę nie lubię takich story-driven, co mnie to obchodzi, jakiś Foltest, Zoltan czy inna… ee…. ta ruda. Zrobiem sobie zatem przerwę na coś lepiej dostosowaneego do mojego poziomu umysłowego: Zombie Driver HD. Weeeeeekend pod znakiem rozchlapywania flaków i jednoczesnego używania miotacza ognia i nitro!

  No chyba nie liczycie że będę coś pispolo_tuc

 • polo_tuc

  Miałem grać w Wiedźmina 2 ale tak naprawdę mi się nie chce, gra jest pod wieloma względami świetna, ale tak naprawdę nie lubię takich story-driven, co mnie to obchodzi, jakiś Foltest, Zoltan czy inna… ee…. ta ruda.

  Zrobiłem sobie zatem przerwę na coś lepiej dostosowanego do mojego poziomu umysłowego: Zombie Driver HD. Weeeeeekend pod znakiem rozchlapywania flaków i jednoczesnego używania miotacza ognia i nitro!

  No chyba nie liczycie że będę coś pisał o jedzeniu… “Kłak-wełna byle kicha pełna”

  • CarnAge

   Jak będziecie grali to nadawajcie na GTV :P

 • kornick

  Bigos pyszności!!! Ja trochę sprzątam bo święta idą a z gier to odpalę X360 i pogram w Asasyna 2 co pożyczyłem od kumpla.