web analytics

«

»

Obchód tygodnia #145

brickCześć i czołem w nowym „Obchodzie…”|. Znowu mamy piateczek, a więc bawimy się w nasze ukochane gierki. Co u nas na talerzu? Oczywiście smoki. Na deser wideo i „życzenia” dla Techlandu płynące z samego serca.

Nie ma jak piątek. W dodatku zimowy piątek. Tak, tak! Za oknem mrozik, a w telewizorze pani mówiła, że niedługo spadnie snieg. To idealne warunki do tego, aby siedzieć sobie w ciepełku i grać w ukochane gierki. Tak zatem zrobimy. Ja zresztą nie mam wyboru – siedzę w domu uziemiony od ponad miesiąca. Lekko nie jest ale cóż ;)

No, ale przynajmniej się nie nudzę. Gram sobie w Dragon Age Inkwizycja o której pisaliśmy TU. Czasem włączę też telewizor i ilekroć to zrobię zastanawiam się po co płacę za ten syf jak za zboże (dwa dekodery itd.). Naprawdę w rodzimej telewizji NIC NIE MA. Karmią mnie jakimś dnem pokroju paradokumentów np. „Szkoła” gdzie scenarzyści chyba po kilku wciągniętych kreskach „cukru pudru” wymyślają coraz bardziej patologiczne historyjki, albo mogę sobier obejrzeć film, który już leciał w TV z tysiąc razy. Ewentualnie mogę z – nomen omen – wypiekami na twarzy śledzić jakiś gówniany program kulinarny. Totalna porażka. Pozostają książki oraz gry.

Tak więc ja gram w Dragon Age, a co czytam do poduszki? Moją lekturą ostatnio jest Kontrola Wiktora Suworowa. Na deser wideo z DAI oraz link do wymagań sprzętowych gry Dying Light. Techlandowi życzę, aby się postukał w łeb. Najlepiej ciężką cegłą. Widocznie chcą przebić ostatniego Asasyna. Tylko powinszować!

 • kolabor666

  Pożyczyłem od kumpla Black ops 2 na x360 właśnie skonczylem kampanię single co za żenująca gra. No i teraz nie mam w co grać w weekend. Techland niech się wali!

 • Khedron68

  Biorę się za Red Faction:Guerrilla która nareszcie została uwolniona od GFWl i przeniesiona na Steam.Nie ma to jak porządna demolka.Ciągle na tapecie DAO,pewnie też jakaś strzelaneczka.Miłego wiikendu Wszystkim.

 • kornick

  Jestem w domku dziś ognisko i śpię na dworze!! Przy ognichu w śpiworze hurra :)
  W co pogram? W coś na Xboxa ale w co nie wiem może w SFIV?
  Siedzę na koniu!!

  • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

   Super! Złożymy się na prywatną klinikę, jak już dostaniesz ciężkiego zapalenia płuc i niewielkich odmrożeń.

   • kornick

    Spało się końsko przy ognisku w śpiworze :)