web analytics

«

»

Obchód tygodnia #143

Czekaj smoku dam ci...

Czekaj smoku dam ci…

No i mamy weekend. Co będziemy robić? Ugryziemy smoki w pupę! No, ale najpierw założymy misiurę i wyciągniemy zardzewiały topór z kufra. Na deser Lindsey Stirling no i smoki!

Smoki, smoki są wszędzie! Tak jest Gramy w Dragon Age Inkwizycja. Cały weekend zapełnią nam smoooki. Ja już wyciągnąłem stare toporzysko i naciągnąłem na łeb misiurę i huzia na smoczydło. Tak, tak! Uwielbiam dobre RPGi, a już dawno nie grałem w nic dobrego. Zaliczyłem do tej pory obydwa DA (plus dodatek) i choć dwójka nie bardzo przypadła mi do gustu to na Inkwizycję byłem napalony jak przysłowiowy „szczerbaty na suchary”. Następna WIELKA gra na która czekam? Oczywiście trzeci Wiedźmin. Na razie jednak spędzę mile chwile (mam taką nadzieję) w Fereldenie ganiając za smokami – czego i Wam życzę.

Tak więc dziś zaczynam sesję z Dragon Age. Grę mam od wczoraj, ale… byłem zbyt zmęczony aby grać. Co jeszcze? Chyba nic poza tym. Cały weekend spędzę w krainie Magii i Miecza.

A Wy? Co będziecie robić w ten weekend? Na deser Lindsey Stirling, która jak widać smoków się nie boi.

Miłego weekendu.

 • Jolo

  Dwa dni temu skonczyłem Splinter Cell Blacklist – świetne, fajna fabuła, fajna gra. Czysta przyjemność. A w weekend zabieram się za ostatniego Wolfensteina. I pewnie na tym się skonczy moje komputerowe granie chyba że uda mi się namówić na Divinity Cormaca. A w kolejce czeka TWD, Wolf Among Us i dzięki Obimasowi nowy Dragon Age… klęska urodzaju. Żeby tylko doba miała 72 godziny…

  Czytelniczo – wciąż Czarna Kompania Cooka – kolejny tom. Świetne.

  Wszystkim życzę miłego weekendu :)

 • kolabor666

  Dlaczego Lindsay ma twarz 60 latki?

 • gruszka

  Czy Dragon A pójdzie na moim kompie? Z gf 460?

 • Khedron68

  A ja postanowiłem w końcu obadać Dragon Age Początek i zobaczyć czego ludziska tak na jej punkcie głupieją,mimo że nie lubię tego systemu rozgrywki.No i mnie wessało.I tak już od kilku dni.Jedna rzecz mnie wnerwia to to,że nie można pobrać żadnych dodatków mimo że teoretycznie wszystko jest jak trzeba.Ale w końcu to EA.Do tego pewnie kilka rundek w COD AW.Może nowy dodatek do BF 4?Miłego łiikendu wszystkim.