web analytics

«

»

Obchód tygodnia #128

jablkaNo i w końcu mamy ten upragniony weekend. Teraz już tylko picie, rozrywka, granie i inne swawole! No dobrze, ale co pijemy? Polski cyderek oczywiście. Na deser 20 minutowe wideo z gry Hellraid.

Wypij cydr na złość Putinowi… No cóż. Skoro cała Polska żre te cholerne jabłka to i nasz mały szpital postanowił włączyć się do akcji. Tak więc całe menu w ostatnich dniach zdominowały jabłuszka. Co mieliśmy już na talerzu? Ciasteczka z nadzieniem jabłkowym. Ryż z jabłkami i cynamonem. Była też pyszna szarlotka i jajecznica z warzywami i owocami (jabłka i śliwki). A wszystko to zapijamy pysznym cydrem. Na pohybel białemu niedźwiedziowi ;)

Dobra, ale przecież mamy weekend i nie można tylko jeść i pić! Co będziemy robić? Grać oczywiście. Ja zapewne odpalę “cudowny” Origin i pobiorę sobie ZA DARMO Battlefield 4 i Wing Commander III. Plus dla EA szczególnie za trzecią część WC. Przypomnę sobie dawne czasy.

Co jeszcze? Zelżały paskudne upały i to jest chyba najważniejsze. Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim weekendowym wyborem jest książka Davida Webera “Wojny treecatów”.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? Na deser jabłka… pardon najnowszy materiał wideo z gry Hellraid.

 • kornick

  Gram nadal w gry na Playstation 2 dziś Tekken V :) Miłego weekendu
  Hellraid no całkiem nieźle wygląda
  Siedzę na koniu!

 • Khedron68

  Dobre jabłuszko nie jest złe a ogryzkiem w Putina.A co,niech on też coś z tego ma.W co zagram?Wczoraj kupiłem sobie Sacred 2 Złota Edycja więc wiadomo,BF 4 oczywiście bo 2X PD.Będę też chciał wypróbować Nosgoth.O Hellraid dotychczas nie słyszałem ale już dodany do zapamiętania.Miłego wiikendu.

 • dusio

  Yem yapka! Hellrsid będzie spoko

 • kolabor666

  Ja nadal Skyrimuję i czekam na tekst o modach. Kaaaplus!!!!! Cydr jest git

 • banan

  Siedzę i piję dziś już miałem być po ślubie w nowym mieszkaniu itd.:( no nico gram sobie w Dragon Age Origins dobra gra bardzo czemu wcześniej w to nie grałem aaa bo fani Wiedźmina pluli na to flegmą.

 • piteqzabyteq

  Kupiłem w promocji na GoGu Kingdom Rush i już parę nocnych godzin zarwałem z tym tytułem (tower defense), osuszając przy tym kilka butelczyn różnego autoramentu. Fajne, kolorowe, ładnie zaprojektowane, choć autorzy mieli irytujący pomysł na zwiększenie stopnia trudności: grasz, grasz, grasz, jest stosunkowo łatwo, lekko i przyjemnie do przedostatniej fali, a potem łup z buta wyskakuje coś, przez co musisz zacząć od początku. A ponieważ to ostatnie coś jest na ogół nietrywialne, chyba jednak się zirytuję i dam sobie spokój, bo poświęcanie pół godziny na przejście 95% poziomu, żeby podjąć kolejną próbę przebicia się przez ostatnią falę jest irytujące. Tak czy owak dla fanów tower defense – must have, choć osobiście z tego rodzaju TD wolałem iBombera, oczywiście na blaszaku :)

  Z lektur, hehe, nadrobiłem zaległość z dzieciństwa i przeczytałem “Rozprawę z Dajmiechem”, czyli Kajka i Kokosza w akcji. Miały w sobie coś te komiksy :-)

  3mcie się!

  EDIT: A, no i skoro yapka, to cydr trzeba kupić! ;-)

  • Kolo

   Dla podkreślenia wagi moich słów siłacz palnie pięścią w stół!

   • piteqzabyteq

    Genialny tekst :D

    • Kolo

     Niech co Krwawy Hegemon?

     • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

      NIECH ŻYJE!

     • piteqzabyteq

      I na plasterki!!! :-)