web analytics

«

»

Obchód tygodnia #126

super-smash-bros-brawlDoczłapaliśmy do piątku i możemy uczciwie powiedzieć, że teraz można sobie odpocząć od zgiełku dnia powszedniego. A najlepszy relaks to oczywiście przy ulubionej grze. Tak więc odpalajcie swoje ulubione konsole i pecety.

Piątek, piątek lenistwa początek! Ponoć w innych częściach kraju leje deszcz, ale u mnie jak na złość świeci cholerne słońce i jest stanowczo za ciepło. Nie jest to dobra pogoda na granie, ale co robić? W co będę się bawił w ten weekend? Zaczynam przygodę z Divinity Original Sin. Grając w ten tytuł czuję jakbym przeniósł się do cudownej przeszłości. Tak, tak! Dawno tak dobrze się nie bawiłem w cRPGu. TO jest GRA pełną gębą. Coś jeszcze? Oj nie wiem. Myślę, że Divinity wystarczy mi na najbliższe dni. No chyba, że będę musiał wyjechać, ale to jeszcze nic pewnego. Być może pogram też w inne tytuły oprócz Divinity, ale jest ich tyle, że ze wstydu nie będę ich wymieniał – moja kupka wstydu rośnie i rośnie. No, ale co poradzić?

Tradycyjnie sięgam też po jakąś lekturkę. Moją weekendową książką jest drugi tom trylogii Stephena Lawheada Wodzowie Nina Niszczyciela.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? No i czy kupiliście już nowe Divinity? Na deser Smash Bros.

 • gaxx

  Piję piwo i gram w greu. na wideo cyyycki :)

 • kornick

  Nadal bawię się grami na PS2 dziś na tapecie Tekken V
  BOOBS!! Ale i tak najlepszy jest Solid Snake z 2:35 :P
  Siedzę na koniu.

 • kolabor666

  Benek z rodziną pojechali więc wracam do Skyrima jak tylko zjem golonkę. Uuu tarmosiłbym taką Pikachu :)

 • hall41

  Tydzień z na przemian programowaniem, bieganiem i pilotowaniem latawca. Do tego nareszcie zimniej, wietrzniej i z dużym zachmurzeniem za oknem.

  Przez najbliższe parę dni przewiduję przerwę od komputera. Za to znajdzie się nieco czasu na popchnięcie do przodu “Trocin”, których czytanie idzie naprawdę opornie. Jest w tym pewien paradoks, że wcześniej, mając mniej czasu, potrafiłem czytać więcej niż teraz.

  W wolnej chwili planuję też znajdź nowy latawiec (poprzedni, że tak powiem, padł ofiarą zbyt silnego wiatru i braku wprawy pilota) i/lub zestaw naprawczy do starego.

  Pozdrawiam wszystkich użytkowników (-:

 • Khedron68

  Właśnie ściągam The Sims 2 Ultimate Edition,skoro dają za darmo to grzech było by nie wziąć tym bardziej że nigdy w to nie grałem.Do tego BF 4 i AC BF.Może wpadnę też do Skyrim,tam w górach chłodniej niż u nas.Może udzieli mi się odrobina tego chłodku.Miłego łiikendu.

 • ash_22

  Próbuję skończyć Lands of Lore. Zamek w którym jest Scotia doprowadza mnie momentami do szału, szczególnie jeden obszar w którym tracimy mapę. I jeszcze do tego zamka nie mogę otworzyć. Życie bohatera nie jest łatwe.

  Książkowo trzeci tom Czarnej Kompanii. Oswoiłem się już z postaciami i idzie naprawdę szybko, wciągająca lektura.