web analytics

«

»

Obchód tygodnia #103

Witajcie w kolejny, cudowny piątek. Dlaczego cudowny? Bo w końcu możemy sobie w coś porządnie pograć. Ewentualnie napić się alkoholu i lec w barłogu. Tak dziś „Obchód…” 18+. Na deser coś dla fanów gry NBA 2K14.

Dlaczego dzisiejszy obchodzik jest tylko dla dorosłych? Ponieważ właśnie otworzyłem drugą butelkę cydru (0,75L), a że godzina jeszcze bardzo młoda to zapewne otworzę jeszcze butelkę numer trzy i cztery! No dobra, ale co dalej? Przecież nie można tylko pić i pić. Przy piąteczku zamówiłem sobie dwa pyszne hamburgery z nowej, otwartej nieopodal mojego miejsca zamieszkania burgerowni. Do tego sałatka z pomidorów i coś na popitkę. A oto i mój posiłek

burger11

Co po posiłku? Trzeba w coś zagrać. Ja na tapecie mam Neverwintera, ale chyba razem z GRAstrolegionem pogramy w Left4Dead 2. Tradycyjnie sięgam też po jakąś lekturę. Moim wyborem na weekend jest to co możecie obejrzeć na powyższym zdjęciu. Kolejny raz zacząłem czytać Belgariadę i Malloreon. Przede mną całe dziesięć tomów. A dlaczego „kolejny raz”. Ponieważ to jedna z moich ulubionych serii fantasy, którą czytam już chyba… piąty, czy szósty raz. To dziwne bo to JEDYNA seria książek, do których wracam co kilka lat.

A wy? Co robicie dziś wieczorem? Może macie coś smacznego na talerzu? Może jakiś burgerek? No i w co będziecie grać?

 • Gregg

  Ale bym zjadł Burgera :)

 • kornick

  Nareszcie mam trochę wolnego czasu więc pogram w HALO 4 na Xboxie. Kupiłem za 30 zetków od kumpla co potrzebował kasy i wyprzedaje kolekcję gier. Miłego weekendy evrybady.
  Cydr? Dobre toto
  Siedzę na koniu!

 • Khedron68

  Dziś byłem u lekarza a w zasadzie u lekarki a ta wysłała mnie na tydzień przymusowego wolego do odleżenia;grypa i coś w płucach nie tak.Tak więc antybiotyki i inne smakołyki.Nie za bardzo mi to pasuje,no ale jak lekarz każe to pacjent słucha.Dobrze że jest w co pograć:Borderlands 2 GOTYwe do odpalenia a we wtorek Drugie Uderzenie do BF 4.Dziś trochę czasu spędziłem przy becie Titanfall.I chyba mi wystarczy.

 • Never_mind

  jak się załapać na betę titanfall?

  a burgery ładne, sam by zjadł :)

  • Khedron68

   Na stronie gry można to zrobić ale musisz posiadać konto w Origin.

 • Paszapuk

  Cydr i cydr wszyscy mówią o tym Cydrze wszyscy piją cydr a ja nie wiem gdzie go kupić :(
  Gram sobie w betkę Titanfala

 • Kaplus

  Gdzie moja kultura… nie wpisałem się jeszcze! W sobotę bawiłem z kumplami w pijackiego Alana Wake’a. Prawdopodobnie w zbliżającą się sobotę będzie powtórka. Jeśli ktoś chciałby się przyłączyć do zabawy – uruchomię stream i postaram się przekupić Karnasia żeby wrzucił zasady do najbliższego Obchodu

  Poza tym pograłem trochę z Jasinskym w Magica i Saintsów (pozdrawiam i liczę na kontynuację). Oczywiście jak zwykle pojawiła się gdzieś pomiędzy partyjka w LoLa.