web analytics

«

»

Niech nam żyje Grelżbieta!

Elżbieta i Cyber-Mario?

Elżbieta i Cyber-Mario?

Grastroskopia doczekała się małego updejciku. Małego? Raczej bardzo dużego i ważnego. Czy podoba się wam nowy „górny pasek”?

Jeżeli jeszcze nie odświeżyliście, albo (o zgrozo!) nie zauważyliście nowej, głównej grafiki na naszej witrynie to wstydźcie się. Do naszego znaku hmm.. firmowego, czyli Gordona Grymana i jego słynnej „relaksacyjnej”, gumowej rękawicy dołącza kolejna znana postać ze świata gier wideo. Elisabeth… o pardon Grelżbieta zajęła miejsce Joykera. Dwa słynne robociki również gdzieś sobie poszły. Na pociechę jest Bioshockowy Handyman, czyli nasz Grandyman z baardzo sumiastym wąsem i prosze go nie mylić z Mario. Może w kolejnej edycji słynny hydraulik doczeka się unieśmiertelnienia na Grastro.  ;)

Nową, jak zwykle wypasioną graficzkę zrobił dla nas (tak jak poprzednio) znajomy doktora digital_cormaca – Grzegorz Mitas. Jesteśmy ci Grzegorzu bardzo wdzięczni. Bez twojego wkładu nasz mały Bortal nie miałby swojego znaku rozpoznawczego i takiego klimatu. Poniżej stara graficzka. Zamieszczamy ją, aby pozostała w naszej pamięci, bo nadal ją uwielbiamy i zawsze będzie miała specjalne miejsce w naszych sercach.

banner_antyweb

Mamy nadzieję, że Gragon, który nadal goni biednego Grovahkiina nie zeżre nam uroczej Grelżbiety. A wam jak się podoba odświeżona wersja?

Jeszcze raz podziękowania dla Grzegorza. Nikt nie ma tak epicznej (jak ma w zwyczaju mawiać polo_tuc) graficzki!

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  Więcej krewy brane jest pod uwagę, tym bardziej, że to nie pierwsza sugestia tego typu.

 • kornick

  Hmmmm z tą krwią nie przesadzajcie tylko. Nowy bannerek bardzo ładny. Niby wydaje się pustszy niż poprzedni, ale jest schludniejszy. Dobrze, że nie ruszyliście Grymana i dymka Relax. Nie wybaczyłbym też smoczka i grovakina ścigających się po napisie. No i gamepad jak zwykle rządzi :)

  Kaplus słusznie zauważył, że chyba się napis wygładzil jest bardziej elegancki :)

  Ogólnie mi się bardzo podoba, ale koń ma obiekcje ponieważ nie daliście na graficzkę najważniejszej postaci czyli Horstacia!!! Skandal. Gdzie jest KOŃ Horstacio? http://static.giantbomb.com/uploads/original/0/5043/194840-26_horstachio_sm_lar.jpg

  Siedzę na koniu!

 • polo_tuc

  Dorotka i jej Cynowy Drwal są super.
  Na wypadek kolejnych update’ów banera mam swoje propozycje:
  1. Manuel Calavera
  2. Wheatley
  3. Garret
  4. Isaac
  na poczatek :)

 • ash_22

  Wolałbym coś bardziej klasycznego, nowy Bioshock był na razie największym rozczarowaniem w tym roku. Jest po prostu nudno, bardziej podobały my się jedynka i dwójka.

  Moje propozycje:

  1. Doom guy
  2. Sam & Max
  3. Guybrush Threepwood
  4. Predator vs. Andrzej Gołota

  • henio

   Większość myśli jednak inaczej, Bioshock miał świetne recenzje zarówno od graczy jak i recenzentów. A Elżbieta z wielkim dekoltem jest teraz symbolem tej branży prawie jak Gordon.

   Tak czy inaczej, fajna grafika, ma człowiek talent.

   • kornick

    dokładnie. Tak jak napisano w tekście graficzka robi klimat. Nikt takiej nie ma. To jest po prostu Grastro Gangnam style :) jak przeczytałem na Fejsie o nowej grafice to się przestraszyłem, że z GR zrobiliście jakieś kafelki czy coś :D

    Koń prawie zemdlał zanim się załadowało

   • ash_22

    Większość ludzi czyta “50 Shades of Grey”, ogląda reality shows, i słucha Biebera. Przystawianie demokratycznego papierka lakmusowego do szeroko pojętej kultury jest błędne.

    • henio

     Zdanie “nowy Bioshock był na razie największym rozczarowaniem w tym roku” brzmi jakbyś raportował fakt, sugeruje, że jest to opinia większości – stąd moja odpowiedź. Gdybyś napisał to samo np. o Aliens: Colonial Marines to bym zrozumiał – bo tam większość rzeczywiście była rozczarowana.

     • ash_22

      Wstawianie do każdej opinii IMO mija się z celem. Patrzę z perspektywy starego wyjadacza który zaczynał od Catacomb Abyss i B:I nie nazwałbym ze względu na gameplay grą zasługującą na 10/10 lub bliski dziesiątki. To tak jakby powstało coś idealnego, czego nikt już nie przeskoczy. A Aliens to rzeczywiście totalna porażka, nawet Rebellion nie potrafił tak mnie rozczarować.

    • kornick

     No mimo wszystko chyba Bioshock Infinite nie jest Bieberem gier ;)

 • kornick

  Pok ilku dniach jak się opatrzyło muszę przyznać że wygląda super.

 • hofx

  Bardzo ładne!!¡