web analytics

«

»

Jest gameplay trailer Red Dead Redemption 2

GOTY !!!!

GOTY !!!!

Gra roku, GOTY, hit i w ogóle. Ludzie kochani niech już będzie ten cholerny październik. Chcę, przypasać moje dwa wierne Colty, wskoczyć na konia i ruszyć na prerię!

Boże drogi, Jezusie i święty osiołku! Nareszcie pojawił się zwiastun Red Dead Redemption 2 pokazujący samą rozgrywkę. Trochę się naczekaliśmy, ale Rockstar dziś postanowił uraczyć nas całkiem obszerny materiałem wideo i obiecał kolejne. Na ogół na naszym małym blogu nie zamieszczamy takich informacji, ale ta GRA to coś wyjątkowego. Pamiętam jak bardzo podobała mi się pierwsza odsłona w którą grałem na moim “chlebaku”, czyli PlayStation 3. Potem był świetny dodatek z zombiakami. Ech… w ogóle pierwszy RDR to jedna z najlepszych gier w jaką miałem przyjemność się bawić. No i tak… generalnie uwielbiam westerny i klimat Dzikiego Zachodu. No, ale dość tej pisaniny – oglądajcie zwiastun. Acha… sorry God of War, ale nie będziesz grą roku! Będzie nią hicior od Rockstara. Macie jakieś wątpliwości? Bo ja nie. Szkoda tylko, że posiadacze pecetów obejdą się smakiem.

Byle wytrzymać do 26 października.

Update: Rockstar poinformował, że gameplay pochodzi z wersji PS4 PRO.

 • kolabor666

  Boziu chciałbym to na PC

 • fred

  Ciekawe czy to obrazki z PS4 pro/slim czy XoX

  • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

   Gameplay z PS4 Pro

 • kornick

  Są konie jest GOTY

 • zielonykaczuch

  Będzie na pc czy nie? Ps4pro i taka grafa? Wiedziałem że pro jest mocniejszy od zwykłego ale takie coś? Mocy pc by takiej grafiki się nie powstydził