web analytics

«

»

Jak zaliczyć czołgistkę na polu walki

wtfTak, tak nie przecierajcie oczu ze zdziwienia. Wiemy jak zaliczyć atrakcyjną ekhem… żołnierkę(?) w Battlefield 4. Wystarczy się spsikać po klacie dezodorantem i voila!

Do tej pory sądziłem, że największe zdziwienie (gimbusy mówią największe WTF) wywoła u mnie słynny już na cały świat słodki Dog of Duty z CoD: Ghost, który jest tak epicki, amerykański, dzielny i w ogóle, że potrafi nawet załatwić helikopter. Nie wierzycie? No to kliknijcie w ten adres. Śmigłowiec powalony przez psa? To jeszcze nic! Wyobraźcie sobie co dzieje się na polu walki w Battlefield 4 kiedy spotykają się na moście dwie śmiercionośne maszyny. Na chłopski rozum powinno dość do hmm… aktów przemocy, ale nic z tego! Kiedy grube, twarde i wielkie lufy czołgów kierują się na siebie następuje owszem akt, ale nie taki jakiego byście się spodziewali!

Oto na tle walącego się (proszę bez skojarzeń!) budynku rozkwitnie namiętność! Długowłosa czołgistka zwabiona zapachem dezodorantu rusza żwawo na spotkanie przeciwnika. Temu ostatniemu, zapewne z podniecenia, wybucha czołg. Reszta tego co dzieje się na moście jest milczeniem…

Tak ponoć działa ten “Efekt AXE”, a wszystko to obejrzycie w poniższym, cross-promocyjnym wideo uwodzicielskiego(?) psikacza pod pachy i gry Battlefield 4.

Sam nie wiem. Chyba już wolę jak bojowy owczarek niemiecki atakuje helikopter. Zresztą zobaczcie sami.

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  Ja osobiście najlepszego “Efektu Axe” doświadczyłem grając w “Viking:Battle for Asgard” ;) Co do powyższego filmiku to witki mi opadły…

  • kornick

   szzegóły szczegóły :P

 • goper

  Ale dziwy LOL :D Ale ta ruda wysiada z ruskiego czołgu siakaś Natasza :P

 • kornick

  Po przeczytaniu opisu aż musiałem kliknąć co przy moim epickim wiejskim łączu internetowym trwało ze 2 minuty zanim się załadowało. LOLZ koń padł kopytami do góry po tym filmiku :D

  Gdzie wy wynajdujecie takie wideła?

  • Kaplus

   Kornick, nigdy nie pytaj Karnasia gdzie takie wideła znajduje. Ktoś kiedyś się dowiedział, ale nikt nie wie co potem się z nim stało (chociaż są różne domysły).

 • polo_tuc

  eee tam, mam lepszy pomysł na tę reklamę:….
  … wsród grozy wojny i huku dział dwa czołgi się spotykają lufa w lufę. Chwila wahania i oto pierwszy wyłaz się otwiera, odważny jak książe Pepi wojak wysiada. Młody jest, drobny, przeczesuje czuprynę w modny irokezik i śmiało patrząc na czołg wroga poprawia apaszkę-arafatkę. Wtem z wrażego abramsa głowa sie wychyla. Twarz ukryta za goglami i hełmofonem, ony czołgista wyskakuje na asfalt i do naszego wojaka zmierza, stukając podkutymi buciorami. Są już od siebie na odległość oddechu, gdy i ten kask ściąga. Jego długie złote włosy rozsypują sie na mundur kryjący mocarne ciało weterana dwóch wojen z Iraku. Ich usta zbliżają się….

  • ash_22

   Make love, not war.