web analytics

«

»

Bij Skavena – rozgrywka w Vermintide

skavenWszystko co ma w nazwie Warhammer biorę po prostu w ciemno! Ten tytuł też. Zobaczcie najnowsze wideo.

Ach… Warhammer! Pamiętam te cudowne czasy, kiedy w gronie przyjaciół spędzałem całe godziny na sesjach w papierowego Warhammer Fantasy Roleplay. Wspaniałe, mroczne uniwersum, wszechogarniający Chaos i jego mroczne zastępy. Coś wspaniałego. Do dziś obydwie edycje (ta pierwsza niemiłosiernie się zniszczyła – podręcznik znaczy się) No i tylko tam mogłeś sobie wybrać profesję szczurołapa. A skoro już jesteśmy przy tych paskudnych stworzeniach to już za miesiąc, a dokładnie 23 października na rynku pojawi się gra Warhammer: End Times – Vermintide.

Co to za tytuł? To kooperacyjna (podobna do Left 4 Dead) produkcja w której czterech bohaterów (choć do wyboru ma być pięć postaci) zmierzy się z hordami szczuroludzi – Skavenów, które opanowały Ubersreik – miasto leżące na północy Reikslandu.

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy gameplay z tej produkcji. Ja już nie mogę się doczekać premiery!

 • kolabor666

  Wygląda na ciekawe ale wolałbym zwykłego FPSa z kampanią single

 • dydol

  WARHAMMMMERRRR !!!!!

 • zielonykaczuch

  Jakie paskudne szczury ;P

 • kornick

  To ta gra co Cormakowi się podoba tak?

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  Podobała mi się jakieś pół roku temu, po pierwszych zajawkach. Obecnie nie jestem już tak hurraoptymistycznie nastawiony, ale w coopie może dawać radę. Trochę to wszystko zbyt sztuczne i nieco wali plastikiem, choć w sumie sam klasyczny Warchamiec też niby taki był. Zobaczymy. Jeżeli zbierze się czterech straceńców do grania to chętnie się przyłączę. W sumie to taki L4D ze szczurami :D

 • banan

  Podoba mi się klimat tej gry szkoda tylko że nie ma dużej kampanii singlowej