web analytics

«

»

Battlefield za friko

Macie ochotę zagrać za darmochę w jedną z najlepszych sieciowych strzelanek w historii? Electronic Arts ma prawdziwą gratkę dla wszystkich fanów serii Battlefield. Jeśli jesteście zainteresowani to czytajcie dalej!

Z okazji dziesiątej rocznicy wydania kultowej strzelanki sieciowej Battlefield 1942 Electronic Arts postanowiło (z lekkim opóźnieniem – gra pojawiła się we wrześniu) uraczyć nas tym tytułem całkowicie gratis. Dekadę temu nie graliście w produkcję od chłopaków z Digital Illusions CE? Nie przejmujcie się, teraz możecie to nadrobić. Battlefield 1942 to pierwszy tytuł z wysoko cenionej przez branżę elektronicznej rozrywki serii. Gra wydana dekadę temu oferuje rozgrywkę w realiach II wojny światowej. Panowie z DICE przygotowali świetny tryb sieciowej rozgrywki, w którym możemy wcielić się w drużyny państw Osi oraz aliantów. Mamy też cztery teatry działań – Afrykę Północną, zmagania na Pacyfiku, front zachodni oraz front wschodni. Możemy też potrenować „na sucho” w zabawie z botami.

Dekada to sporo, a więc nie oczekujcie wizualnych cudów. Na szczęście BF 1942 nadal jest niesamowicie grywalną produkcją. No dobra, ale jak można zagrać za darmo? Wystarczy uruchomić usługę ORIGIN wejść w menu „wersje demonstracyjne” i pobrać grę. Po ściągnięciu nieco ponad 1,2 GB możemy rozkoszować się darmowym Battlefieldem.

Do zobaczenia na polu bitwy. Ja w końcu załatwię ten czołg moim nożem bojowym! Przysięgam. Na wideo możecie sprawdzić, że prawie mi się udało.

 • kornick

  Za darmo bym pograł, ale z moim netem nie ściągnę :D Ale grafika trąci myszką.

 • Sasan

  Kiedys sie w to gralo no i w enemy tteritory

 • http://www.alchemyarts.pl/ digital_cormac

  Cześć Osio :)

 • Kaplus

  Po tym filmiku wyrażenie “żryj ołów” nabiera nowego znaczenia.

  Osio próbuje chyba wygrać z Seagalem, który w jednym ze swoich filmów wygrał z czołgiem mając wyłącznie swojego shotguna z nieskończoną ilością amunicji i (chyba) jeden granat.

  Swoją drogą jestem mile zaskoczony przez EA, że udostępnili swojego Battlefielda 1942 już po 10 latach od wydania.

 • kornick

  o kurcze jest osio na GRASTRO :) Salut z konia

  Jest osio jest impreza!!!

 • Jeneral

  Zainstalowałem Origin skoro za friko to pogram :)

 • Skaramanga

  1,2 GB ale te gry kiedyś mało zajmowały. Dziś 15, 20 :D