web analytics

«

»

8-bitowe Pulp Fiction i bandzior dżentelmen

 

pulp

Jak wyglądałoby Pulp Fiction gdyby przenieść je w „scenerię” 8-bitowej gry? Możecie to obejrzeć poniżej. Na deser bardzo kulturalny złodziej z DayZ.

Kto nie lubi kultowego filmu w reżyserii Quentina Tarantino? Jules, Vincent, szalona Mia. Ech chyba sobie jeszcze dziś rozsiądę się wygodnie w fotelu z zimnym browarem w dłoni, a do mikrofali wrzucę popcorn. Odpalę kino domowe i z zakurzonej półeczki ściągnę płytę DVD z Pulp Fiction. Skąd ten pomysł? Ochota naszła mnie po obejrzeniu poniższego materiału wideo, które prezentuje słynne, filmowe dzieło jako… grę w – mniej, więcej – stylu rodem z 8-bitowych konsol/komputerów.

Na deser zabawne wideo z gry Day-Z. Zobaczcie jak kulturalnie obrobić innego gracza ze zgromadzonych przez niego dóbr. Trzeba przyznać, że okradziony delikwent skwapliwie współpracował z bandziorem (choć musiał zapytać swojego hmm… oprawcę jakim klawiszem podnosi się ręce do góry). Dlaczego nie uciekał tylko grzecznie wykonywał polecenia? Pewnie chciał wczuć się w klimat gry. No, a poza tym zbyt wiele nie stracił ze swojego plecaka. Zresztą zobaczcie sami.

 • edew

  Super to Pulp Fiction :)

 • kornick

  bandyta z dayZ super :D pełna Qlturka :)
  siedzę na koniu

 • ron

  Dayz jest mega gierka :)

 • Radomir

  Kupiłem to DayZ i przez godzinę się męczyłem bo to badziewie się nie chciało uruchomić. A potem wywalało mnie co jakieś 15 minut. W tym stanie co jest nikomu nie polecam kupować.

  • polo_tuc

   Nie chcę być zbyt złośliwy, więc napiszę tylko: zapłaciłeś za alfę, dostałeś alfę.